Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van Magyarországon rohamos népességfogyás és elöregedő társadalom, mert a nőknek túl magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 15:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Mindig ezek az igények...
2019. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

# 6 Nagyon sok férfi nem is akar se házasságot, se gyereket, és sokaknak teher, hogy hátrébb kerülnek a fontossági sorrendben, hogy be kell segíteni a háztartásban, pedig az apjuk se tette, hogy az asszony nem olyan csilivili szülés meg x. év után (bár ők se), hogy kevesebb a közös idő és kevesebb a pénz magukra ... aztán menekülnek munkába, másik nőhöz vagy akár vissza az anyjukhoz... az asszony meg valamelyikért végül tényleg kirúgja őket. Legalábbis én többségében ezt tapasztalatom, persze ez csak általánosítás. A gyerekek meg viszik tovább a mintát, azaz apa felesleges, de neki jó, anya meg a jég hátán is, de gyereket vállalni önszivatás, házasodni meg csak macera, mert úgyis válás a vége.

Persze ehhez jön, hogy az (elképzelt) nyugati életszínvonalhoz képest kevés a magyar fizetés, anyaként meg (pláne egyedülállóan) elég nehéz a munkaerőpiacon boldogulni, mert még mindig csak pár szakmára jellemző a rugalmas vagy részmunkaidős lehetőség.

2019. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom, nem látok túl sok összetört férfit, akinek az élete kiteljesedése lett volna, ha gyereke lehetett volna fiatalon, de nem felelt meg a nők megugorhatatlan elvárásainak, úgyhogy nem jött össze neki a dolog. Terhes nő, kisgyerek mellől lelépő apákról, fűvel-fával megcsaló, prostizó férjekről, szexkapcsolatot kereső és nőket házassággal hitegető, legkisebb felelősség alól is kibújó csávókról viszont napi szinten olvasni itt is.


Amúgy is, most hol van az a válaszoló, aki minden kérdés alatt hirdeti, hogy "a férfiak 90%-a SOHA nem akar gyereket", max beadják a derekukat, hogy melletük maradjon a nő?

2019. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy inkább ezért: [link]
2019. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
31%
#12-es én meg a saját tapasztalataimról, és a környezetemben élőkről beszéltem. Voltak itt családi házak, építkezések, kb luxus élet, azt az asszony beközölte még élni akar (30 évesen összefeküdni akárkivel, bulizni, stb...). Több helyen csak a követelőzés ment, se gyereket nem akart a nő, sem hozzányúlni a mosatlanhoz. Értem én h közös közös közös... Nah de ezekben a kapcsolatokban a feleség többnyire töredékét kereste a férjének, s mégis a követelőzés ment, hogy neki jár. Mert bezzeg xyz amerikában nyaral 2 hetente, stb... És nem 2 kapcsolatról beszélek, hanem legalább 8-10ről. 2019, Budapest még mielőtt idevetítenénk a 400fős faluban a mari meg a jani összebútoroztak. Mert nem ugyanaz az életkörülmény, sem a szituáció!
2019. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%
#14-es a sok instagramos nem épp tükrözi azt a posztot amit feminista nők írnak. Talán le kellene kérni az ig adatbázisát, s egyből kiderülne az igazság... :)
2019. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem pl. van férjem és nem tartom magam válogatósnak, de nem akarok gyereket. Semmi kedvem nincs a "nyomorba" szülni, nem vagyok tenyészkanca. Itt egy szar oktatási/köznevelési rendszer, mi bele vagyunk kényszerítve abba, hogy reggel 7-től este 8-ig ne is tegyük le a fenekünk, ha lenne is pénzem és ha jó szülőnek is tartanám magam és a férjem, sosem tudnám megmutatni, mert esélyem sincs a gyerekemmel annyi időt lenni, amennyit szeretnék, intézményes keretek között pedig csak megszívná.


Fel kéne fogni, hogy egy gyereket nem csak kiszarni kell, hanem szeretni, nevelni és foglalkozni is vele ahhoz, hogy ne legyen tróger, erre pedig nem sok lehetőséget biztosítanak... Mindenkinek csak addig érdeke a nagy családbarát szarság, amíg a gyerek meg nem tanul beszélni. Onnantól le van szarva.

27n

2019. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Szerintem azért, mert kevesen vállalnak gyerket, aki vállal az is csak egyet vagy kettőt.
2019. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%

Minek szüljek, ha a férfiak nagyrésze lelép, miután hűséget fogadott, de kéotelen mégis felelősséget vállalni? Nézz körbe, hány egyedülálló amya neveli egyedül a gyerekét. És hogy hány olyan kérdes van csak itt a gykn hogy a férfi kérdezi, hogy hogyan érhetné el, hogy minél kevesebb gyerektartást kelljen fizetnie.

24/N

2019. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
21%
#17-es amit leírtál, pár szóval is összegezni lehet: Csak saját magad szereted, s csak az érdekel ami a javad/boldogságod szolgálja. A többi kifogás...
2019. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!