Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van Magyarországon rohamos népességfogyás és elöregedő társadalom, mert a nőknek túl magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 15:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Talán úgy, hogy én foglalkozom gyerekekkel és pontosan tudom, milyen elcseszett szülők vannak (különben ezek a gyerekek nem kötnének ki nálam többségükben), lehet egy elég markáns véleményem arról, mennyire nem éri meg ilyen körülmények közé gyereket (főleg annyit, amennyire kedvezmény jár) potyogtatni.


Ha már elcsesztek egy életet, az legyen a tiétek. Ne valakié, akinek nem muszáj megfogannia csak azért, hogy felhúzza a statisztikákat.

2019. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez leginkább a következő okokra tehető.


- Kivándorlás több mint 1 M fő, jó részt 35 alatti.


- Az itteni bérek átlag 400-500 Euró nem igazán gyerekválallos pénz.


- Az itteni életkörülmények nem igazán segítik a gyereklávalást. Az hogy hitelt ad az Állam azt én nem nevezném segítségnek. Mint ha egy égő házra öntenél petróleumot. Lásd ez fel is emelte az ingatlan árakat.


- Y generáció kb 1/3 anyagi okokból még mindig a szüleivel él. Mivel 400 Euró egy albérlet.

2019. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
12%
Igen, a magyar nők végtelen önteltsége és pofátlan követelőzése miatt történik mindez. Erdély is így veszett el.
2019. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a gyerekgyártók véleményét. :D


Régen megszülték a gyereket, majd lesz ami lesz alapon, mi lett a vége? Egész életében hallgatta a gyerek, hogy "nincs rá pénz" meg "majd megdolgozol érte,lesz neked is". Aztán felnőtt ez a generáció, elment, megdolgozott érte, számolt és felfogta, hogy ő nem fogja ezt hajtogatni a gyerekének mert tudja milyen sz*r érzés.


Az,hogy egy átlag magyar ember (kb az ország 70%-a) nem teheti meg, hogy legyen egy 2 szobás lakása kb 10 év alatt hitelmentesen,

meg egy 10 éves autója és annyi fizetése, hogy ne ránduljon görcsbe a gyomra, ha bedöglik a mosógép vagy ki kell fizetni a gyerek ballagását (100+), az Európa közepén nagyon gáz.

Ez meg egy minimum, ha normális embert akarsz a gyerekedből és nem egy komplexusos szerencsétlent.


Én akarok gyereket, de ha még saját házra is olyan helyen van lehetőségem, ahol meg az alacsony fizetés miatt nem érdemes bevállalni, akkor meg vagyok lőve. 22-es csapdája.

2019. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

Ha a Sorost még nem mondta senki, akkor a qrva anyját!!! :D

32/f

2019. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
95%

Íme, itt a "Minden a nők hibája" sorozat mai része.


Viszont lehet hogy egyet kell értenem veled ebben lehet.... A nők egy olyan férfi mellett akarnak letelepedni, aki nem selejt (lásd: az itteni érzelmi paraziták tucatjai, akiknek nincs önálló ambíciójuk, és lenézik azt a nőt, aki ezt fontosnak tartja egy férfiban. Vagy pedig arra várnak, hogy legyen egy társuk, akinek a hatására majd megtanulnának küzdeni, de önmagukért, saját erőből persze nem megy). Szülni pedig akkor akarnak, ha már megvan hozzá a megfelelő egzisztencia.

Ezzel ellentétben a férfiak jelentős része tényleg jóóóóval igénytelenebb, akik - mint ahogy nem győzik a tévében, fórumokon és cikkekben hangsúlyozni - beérik annyival, hogy a nőn lyuk legyen és tudjon főzni.

Állatiasabb, férfiközpontú társadalmakban persze nincs ilyen gond; ott mélyszegénység mellett sikerül 3-4 gyereket is kihordatni az asszonnyal (aki nem szerelmes a férjébe, és akinek persze jó, ha évente 1 orgazmusa van) de nem tudom; én azt mondom, hogy inkább pusztuljunk ki, mint hogy lesüllyedjünk erre a szintre.

2019. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben mind a két nem hibás. Túl nagyok az elvárások, ami azért baj, mert úgysem fogja mindenki megtalálni az ideálját. Legalább a normálisak ismerkedhetnének normálisan, de aki a neten akar rátalálni élete szerelmére, annak van egy rossz hírem...
2019. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!