Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó taktika ha huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó taktika ha huszonéves szüzességét megelégelt pasiként online elkezdek a legrondább csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy online "gyűjtőhely" jellegű társkeresőre és rengeteg igénytelen és kis faluból származó ilyen-olyan jött ment csaj van fent. Van köztük persze számos "bangladesi" is, de van jópár white trash elhízott, baltaarcú, kalácsképű és világvégén élő nőszemély is. Arra gondoltam, hogy néhányukra rájuk írok (pénzt nem kímélve) és minőségben egyre feljebb lépkedem ha tudok. Ha az első körben megbukok, akkor tudom, hogy nekem nem való barátnő. Ezzel a taktikával hátha elérek valami fejlődést csak az eleje lenne nagyon nehézkes. Azt tudni kell, hogy sose ismerkedtem csajokkal és nulla visszajelzést kaptam a külsőmre vonatkozóan így fogalmam sincs, hogy kinél lenne esélyem, de ez a módszer adhat egy kis vezérfonalat. Mit gondoltok? A kérdés persze az, hogy ezek a nőszemélyek is kapnak naponta 5-10-20-50 üzenetet (a határ a csillagos ég), mint a többi csaj. Mert ha minimális konkurencia lép fel ez esetben, már akkor nem érzem magamat esélyesnek.

2019. jún. 4. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Milyen érzés, ha egy nő lefeküdne veled, de egyértelműen lerí róla, hogy szánalomól teszi?


Az... általad szépen megfogalmazott fajta nők is emberek, nekik is vannak érzelmeik, büszkeségük.

2019. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Hasonlót már olvastam nőtől is. Akkor is így reagáltam. Tehát nem álszentségből írom és nem a női nem védelmében:de igaza van annak, aki azt írta, nem csoda, hogy senkinek nem kellesz. Egy újabb féreglelkű gyűlöletgombóc, aki csodálkozik, miért szűz még mindig, de közben úgy ír neki soha nem ártott nőkről, hogy..felfordul az ember gyomra.

Remélem csak provokálsz.

2019. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

#10


Nem 40, csak 2 napja multam 35 :)

2019. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Én értem, mit mondasz, mert hasonló helyzetben vagyok (ettől függetlenül a "white trash elhízott, baltaarcú, kalácsképű nők" nem különösebben hízelgő hősromantikus kifejezések, én ezt így nem írnám le). A probléma itt azzal van, hogy ha nemhogy nem vonzó, hanem konkrétan taszító nővel próbálkozol, akkor mire számítasz? Nemcsak őt fogod átverni, de neked se lesz jobb semmivel. Lesz ugyanis egy... khmm... "párod", akivel nem érzed jól magad, és felállni se fog rá, az is hót biztos. Nálam is próbálkozott egy ilyen nő (nagyon elhízott, nagyon buta), és fontolóra is vettem a dolgot, de nagyon gyorsan rájöttem, hogy ez így nem fog menni, mert azt sem tudom elképzelni, hogy megfogjam a kezét fintorgás nélkül. Neked se menne.
2019. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

"Csak" kövér nőként is sokszor tapasztaltam, hogy valaki vagy csak a könnyű prédát látta bennem egy menetre, vagy a fétiseit akarta kiélni, egy titkos kapcsolatban. Amiből az következik, hogy azt is túráztatom, aki tetszik, mert biztos akarok lenni abban, hogy tényleg engem akar.

Többen mondták már, hogy egy kövér nőt mindig nehezebb meghódítani, úgy hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Ha csak gyors szexet akarsz, akkor miért nem mész fizetőshöz? Olyat keresel, aki tetszik.

2019. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

Zseniális!!

Az lesz neked a kánanán!!

2019. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

Szegény lányok! Amúgy ha kicsit értelmes, észre fogja venni, hogy nem akarod őt igazán.

Egyébként én is kis faluban lakom, nem hinném, hogy emiatt alacsonyabb rendű ember lennék. Van autóm, elmegyek bárhova, ahova akarok, de itt meg legalább nincs zaj, bűz és kosz.

2019. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

A pasiknak a barátnő szerzés miért egy külön projekt?

Iszonyatosan könnyű bárkit találni bármire...

21N

2019. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!