Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utoljára 3 éve volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utoljára 3 éve volt szexuális életem és mocskosul hiányzik az intimitás. Elmenjek prostihoz?

Figyelt kérdés
Nincs időm normális kapcsolatok kialakítására, diszkozni utálok, kicsit talán ki is vagyok égve. A legutolsó barátnőm mocskosul átvert és azóta sem hevertem ki, továbbá túl autonóm, elvont gondolkodású ember vagyok, aki egyébként is nehezen talál magának partnert.
2019. jún. 9. 05:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok teljesen balfék, még mielőtt azt hinnétek. Vannak barátaim, akikkel megértjük egymást, de hosszú távú kapcsolatra én jelenleg nem vagyok alkalmas, a diszkós csajszik pedig idegesítenek.
2019. jún. 9. 05:54
 2/17 Bal@zska válasza:
97%

Prostinál nem kapsz intimitást. Ott szexet kapsz!

Ha elmèsz,szarabbul fogod magad lelkileg èrezni,de ürítettèl egyet :)

2019. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Akkor menj pszichológushoz, ha nem tudod feldolgozni a lelki csalódásokat. De most jelenleg egy helyben topogsz.

Tudod, mindig arra van időd, amire szánsz.

Te is hibás vagy, mert hagytad magad, hogy átverjenek.

Nem a kifogásokat kell keresni, hanem a megoldást.


Egy prostinál csak érzelemmentes szexet fogsz kapni, semmi többet.

Ha intimitást akarsz, akkor azt csak hosszú távú kapcsolatban kapod meg.

2019. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen laksz, meg van pénzed, akkor hajrá.
2019. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy alkalomra, utána lenyugszol és gondolod végig miért is nem tartod magad alkalmasnak egy kapcsolatra. Írtad, hogy elvont gondolkodás. Én ezt egyéniségnek hívom. A discot pedig felejtsd el, akkor már inkább tényleg a prostit válaszd. Szóval tedd rendbe magadban a dolgokat, nem kell kapcsolatot akarnod, csak találd meg az okát miért van magadról ilyen szempontból negatív önképed. Vagy a nőkből van eleged?
2019. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

El hát. Más nem megisztok egy jó kávét, kibeszélitek az aktuálpolitikát meg a gazdaság helyzetét, utána meg már jobban érzi magát az ember szerintem.


Terápia jellegű ez.

2019. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon intim lehet ráfeküdni egy olyan macára, akin aznap már öt sörhasú, büdös, senkinek sem kellő fazon ment végig.
2019. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Na, még mindig jobb, pasiként legalább ha van némi lóvé, meg lehet oldani.

Nőként hova megy az ember, ha hiányzik az intimitás?

Belenyomja a Jóska szárazon, ellő, a nő ugyanúgy ott marad kielégítetlenül, mert az ilyen jött-ment egyszeri alakok csak a saját fa$zukkal foglalkoznak, aztán még esetleg r¡banc meg egyéb jelzők is repkednek majd...


Na, szóval ne sírjatok... Dolgozzatok keményen, becsületesen (vagy kevésbé becsületesen, az már mellékes), és akkor akkor is van lyuk, ha amúgy nincsen.

2019. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

#3 Miért is "hagyta magát", hogy átverjék? De jó, hogy egyesek ilyen mágikus képességekkel rendelkeznek, hogy mindent tudnak egy idegenről! Meg az emberek mintha előre tudnák azt, hogy át akarja verni a másik.


Az intimitás alatt szerintem azokat a testi dolgokat érti a kérdező, mint az ölelés, csók, simogatás. Ezeket biztos akad olyan prostituált, aki megadja, sőt, ezek még szerintem kisebb dolgok is egy fizetősnek, mint maga az aktus. Ha valaki igényli, akkor gondolom megadják. De igazából nem tudom, hogy hogy van ez náluk. Nyilván nem olyan ez, mint egy barátnő, de van az a pont, amikor egy férfi már nem bírja a hiányt, és belemegy ebbe is, vállalva azt, amit fentebb írtak, hogy utána rossz lesz esetleg lelkileg, mert nem barátnő volt.

2019. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Egyébként is érdemesebb prostikhoz járni: időben, pénzben és vérnyomásban is jobban jársz.
2019. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!