Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy egy pasinak legyen diplomája, karriere? Mit gondolnátok ha egy pasi otthagyná az egyetemet és inkább elmenne vagyonőrnek?

Figyelt kérdés

Ugye én rendőrtisztire akartam menni de nem sikerült.Utolsó helyen egy gazdálkodási és menedzsment szakot jelöltem be,ahoha felvettek és ide járok.Viszont nagyon csalódott voltam,hogy nem jöttek össze az eredeti terveim és nem is tetszett a gazdálkodás menedzsment,szóval elhatároztam,hogy újra nekifutok.De most sem sikerült,megbuktam a személyiségteszten.

Szóval semmi se jött össze.De ezt a gazdálkodás menedzsmentet nem akarom folytatni,egyáltalán nem az én világom és nem tetszik.Szóval gondoltam inkább elmegyek vagyonőrnek,ha már a rendőrség nem jött össze.De akkor meg nem lesz karrierem meg jól fizető munkám,amit meg a nők nagyrésze elvár.



2019. jún. 12. 15:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#24

10x-es túljelenzkezés van ha nem tudnád

2019. jún. 12. 18:47
 12/16 A kérdező kommentje:

Mit csináljak ha nem érdekel ez a fos gazdálkodásmenedzsment?

Mindenképpen itt akarom hagyni,ha elmegyek vagyonőrnek,ha nem.

Akk elmegyek máshová,jelentkezek vasutasnak vagy mittudomén.De ezt nem akarom megcsinálni

2019. jún. 12. 18:50
 13/16 A kérdező kommentje:
Az tény,hogy hiba volt ide jelentkeznem.De már egyből le vagyok oltva,hogy itt akarom hagyni.Igen sokan otthagyták már az egyetemet,valaki már 1 hét után.
2019. jún. 12. 18:52
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez amúgy is csak egy büfészak
2019. jún. 12. 18:54
 15/16 anonim ***** válasza:
A diploma nem garancia semmire. A sokat "sztárolt" IT-ben van diplomám, mégis egy átlag irodista excelezgető emberke többet keres, mint én. Lehet kivételesen jól is keresni persze. 20 év tapasztalattal, fővárosban, neves cégnél, speciális szakterületen (mondjuk adatbányászat). Mindazonáltal egy jó szakmunkás 3 hétvégén megkeresi a fizumat, persze ott kell lennie a topon, de akkor is. A diploma sz_rt sem jelent manapság.
2019. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amelyik férfi nem tud keresni konyeden havi 6-800 ezret! Az csaladalapitasra nem alkalmas. Azaz nem fognak kapkodni utána a nők! 😂
2019. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!