Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek ezzel? "Ha a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel? "Ha a nők is olyan intenzitással ajánlkoznának fel a férfiaknak, mint ahogy az fordítva történik, akkor a nők kegye messze nem lennének ennyire túlértékelve"?

Figyelt kérdés
Főleg arra ered a megállapítás, hogy sok nő azt gondolja, a férfiak mindent megraknának ami mozog :D számomra ebben az a megmosolyogtató, hogy amíg egy nő naponta kap félreérthetetlen felkéréseket/felajánlásokat, addig egy férfinek nincs vagy csak nagyon kevés nő az, aki odavetné magát egy légyott erejéig.

2019. jún. 16. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha dugni akarok fogom magam és elviszem.aki kell,nem odavetem magam.De mindegy még pár évig kapós vagyok,szóval mindenképpen szexhez jutnék így vagy úgy.
2019. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem, csak az internet hülyítette meg a nőket.. Főleg amióta van ez az instagram jóval messzebb estek egymástól a kasztok.." Talán nem a instacsajokat kéne egész nap bámulni.
2019. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
A nők is szeretik a szexet, de messze nem biztos, hogy jó lesz. Neked elég egy kis súrlódás, és elélvezel, egy nőnél ez nem biztos. Te sem szeretnéd a szexet, ha 10 alkalomból 3x lenne tuti, hogy élvezed.
2019. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13, az ejakuláció csak ront a szexen. :) ez nálunk férfiaknál másként van, én magát a játékot kedvelem és nem az élvezésre hajtok.
2019. jún. 16. 23:50
 15/18 anonim ***** válasza:
"egy nő naponta kap félreérthetetlen felkéréseket/felajánlásokat," - Hol?
2019. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: es milyen pasiktol? Remalmomban sem kellenének.
2019. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15, akárhol! Ti tényleg nem tudtok a sorok közt olvasni?
2019. jún. 17. 17:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor azok a férfiak biztosan telepátiával akarnak kommunikálni, mert ez a naponta nem stimmel.
2019. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!