Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt borderline személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt borderline személyiségzavarral küzdők?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem egy ilyen betegséggel rendelkező lánnyal. Sajnos eddig nem volt tapasztalatom ilyen téren. Egészen jól elvoltunk de aztán törölt az életéből. Szeretném újra felvenni vele a kapcsolatot, amelyre van is egy tervem, de érdekelne borderlines emberek véleménye. 26f
2019. jún. 19. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Remekül éreztem magamat vele, sőt szerintem kezdtem beleesni. Amióta nem beszélünk minden lehangol, semmi kedvem semmihez, állandóan rágondolok.
2019. jún. 19. 21:20
 2/7 anonim ***** válasza:
És azt gondolod,hogy amiatt kedvelted mert személyiségzavaros volt?
2019. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Röviden: bármire is készülsz, ne csináld. Néhány napja volt borderline-os kérdés, ott nézz utána, mikre lehet számítani.
2019. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szia én az vagyok. Sajnos nálam annyira szélsőséges, lehet már bipoláris vagyok... Szóval hetekig - hónapokig hullámhegy.. Utána hetekig (ez a rövidebb szakasz) hullámvölgy. Soha nem is volt hosszabb kapcsolatom. Gyógyszert nem vagyok hajlandó szedni, nem akarok zombi lenni. Így utólag nézve kiállhatatlan vagyok olyankor :(
2019. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Pont "abból az irányból" jövök. A legjóhiszeműbb hozzáállással, sem működik sajnos. Ha egy filmcímmel kellene összefoglalnom neked, talán az 50 első randi lenne a megfelelő. Mikor olyanja van, akkor tényleg minden nagyon happy, happybb, mint egy "normális" emberrel valaha lehetne, de amikor nem happy, akkor nagyon nem, sőt, teljesen magadra maradsz. Tök mindegy mit tettetek bele eddig, mit mondtatok egymásnak, olyan, mintha nem lett volna semmi. Ha szereted, hogy lelki értelemben az első emelet helyett a 10.-ről csapnak a földhöz, akkor melegen ajánlom, de ha ez túlzottan megviselt téged, akkor próbálj inkább olyannal kezdeni, aki nem borderline.

32/f

2019. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 évig éltem ilyen emberrel,ne akard ezt magadnak.Hiába szeret akkor is szenvedés lesz mellette az élet.Én lezártam elengedtem.
2019. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az vagyok.

Nagyon sok mindentől függ:

- Sajnos ezek az érzések mindig is lesznek, szenvedés ez a betegség. Az viszont személyfüggő, hogy ki mennyire tudja ezeket kontrollálni, mennyire szenved inkább befelé vagy kifelé.

- Talán a legfontosabb, hogy rendszeresen jár-e terápiára, van-e egyáltalán betegségbelátása.

2019. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!