Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak neki vagy ne, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne, ti mit gondoltok? Lányok ti ismerkedés miatt szoktatok férfiakat bejelölni?

Figyelt kérdés

Régebbről kb 1-1,5 év ismerjük egymást. Futólag. Egyszer elhívtam randira de azt mondta van valakije így csak barátilag találkozhatunk. Belementem, de aztán többet nem kerestem mert nekem tettszik(igaz nem ismerem annyira) és nem akartam sem kavarni ha valóban van kapcsolata, sem én nem viselném jól ha csak baráti lehetne a dolog. Most kb 1,5 év után bejelölt facebookon...

Nem látni hogy kapcsolatban van e, képeken sem látok senkit aki a barátja lehetne. Most nem tudom mi van...csak úgy bejelölt mert ismer, vagy esetleg szimpi lehettem neki...

Csinos nőről van szó(én meg szerintem nem vagyok az a jó pasi) , nem is az a mai tipikus tucat nő, szóval nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni megint... Vagy várjam meg hogy esetleg ír e? Vagy nekem kéne ráírni? Ugyanakkor tudom a face nem társkereső... Teljesen tanácstalan vagyok. Én az elmúlt időben többször is gondoltam rá, igaz úgy voltam hogy ok úgysem lehet köztünk semmi... Erre most megint agyalok hogy mi legyen... Lehet csak feldobott neki a face azért jelölt be...


2019. jún. 27. 12:05
 1/4 Halmai Annamária ***** válasza:
57%

Édes Istenem, komolyan remélem ti nem csodálkoztok hogy sosincs nőtök... Bejelölt, ráírsz hogy heló hogy vagy, megvan még a pasid, ha azt mondja nincs, megkérded van-e kedve találkozni, ennyi.

Mások a ti korotokban párszáz éve pajzzsal-karddal harcoltak háborúban lóhátról te meg ezen filózol napok óta hogy rá merj e írni egy csajra aki bejelölt a fészbukon....

2019. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Annamária, igen ez így van, de a kettő nem zárja ki egymást.

Például munka, karrier terén azt mondhatom jól teljesítek, jól haladok.

Nők terén egy katasztrófa vagyok, ez így van én is tudom, nem titok.

2019. jún. 27. 12:23
 3/4 Halmai Annamária ***** válasza:
Ne parázz a csalódástól. Ha visszautasít akkor már keresheted is a következőt. Minek félsz annyira? Csak egy csaj a kismillió közül.
2019. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nem kellene parázni én is tudom. De ez nem mindenkinek megy olyan egyszerűen, máskülönben már rég nem paráznék én sem :D
2019. jún. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!