Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha egy férfi elutasítana titeket, megköszönné a lehetőséget és azt mondaná, hogy ő inkább jár prostinál?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 09:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Vagnek egy "MIVAN" fejet aztan kirohognem.


Bar ez a szitu eleg eletkeptelen, ha szexet utasitana el annak eleg sok elozmenye van, minek randizgatna velem ha nem akar? Ha meg randit es ezt bekozolne nagyot neznek h mi ez a fura tag xD azt jonapot

2019. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem volt bunkó veled, akkor nem hiszem, hogy szükséges megosztanod vele az ezirányú terveidet a jövőre nézve.

Bocs, hogy férfiként írtam.

32/f

2019. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam sosem szexuálisan nyomulni valakire, akirōl érzem, hogy nem vonzódik hozzám, tehát nemigen tudok elképzelni ilyen helyzetet.

Aztán aki egyik percbe nyomulna rám, másik percbe meg ok nélkül visszautasít, azt kiröhögném, mert szegény azt se tudja mit akar.

2019. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
1%

Azt, hogy


1.Nagyon ronda nő lehet

2.Milyen jól teszi, lesz egy felszabadult estéje, ahol nincs "tét". Ha veled lenne, akkor lenne "tétje" és akkor oda az élvezet, mert az egész a teljesítménykényszerről kellene, hogy szóljon.

2019. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Fú szegény négyes, ez nagyon sajnálatra méltó hozzáállás... :( Am miből gondolod, hogy a kérdező nő? Szerintem pl. egyértelműen férfi...


Szexet vagy randit utasítana el? Előbbit már csak azért is nehéz elképzelni, mert nem nyomulnék szexszel olyan férfira, aki nem vonzódik hozzám... de tegyük fel, h megtettem; nyilván meglepődve pislognék párat, mondanám, hogy oké, kedves egészségedre, aztán szépen elköszönnék.

Ha randit utasítana vissza prostizásért, a reakcióm akkor is hasonló lenne, csak még meg is könnyebbülnék, hisz nyilván nem egymást keressük: vagy csak szexelni akar, vagy ez a tipikus gyk-s nőgyűlölő, aki szerint “a prosti óccsóbbmindanő, höh” - az ilyen maradjon is távol tőlem. ;)

2019. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondanám, egészségére, és már meg is feledkeznék a létezéséről. Meglepődnék, nem az, de egyértelműen nem egymást keressük, szóval jobb is ha az elején így reagál.
2019. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
1%

#5


De sajnos így van. Rendes kapcsolatban mindent alá KELL rendelni a nő élvezetének, a tied meg le van szarva. Úgyis elmész fizikailag, az meg, hogy élvezed-e - úgysem érdekli. Pontosabban picit talán, de előtte az ő elvárásait kell teljesíteni.

2019. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolso sajnallak:D eleg szhar emberekkel kezdhettel ha ezt tapasztaltad

A szomoru h altalanositasz is mkire. Mintha azert mert volt egy szemet ferfi azt mondanam mindegyik az

2019. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőként, de ennek mi értelme lenne? Csak én látok ebbe logikát?
2019. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#7 Érdekes, én az ellenkezőjét tapasztaltam; exem úgy megdugott szárazon, h sikítottam, de neki jó volt...

Viszont az nem igazán segített volna, ha sajnáltatom magam anonim fórumokon, meg beképzelem, h akkor az összes férfi erőszakos vadállat... :/

2019. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!