Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha egy férfi elutasítana titeket, megköszönné a lehetőséget és azt mondaná, hogy ő inkább jár prostinál?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 09:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%

#10


Beteg az ilyen férfi, nem normális.


Olyan nincs, amikor valahogy "elosztják" az élvezeteket, vagy felváltva figyelnek egymásra, vagy bármi ilyesmi? Mert a két végletről hallok, de arról amikor mindenkinek jó, már kevésbé.


És a legrosszabb, ha párszor "hibázol", akkor jön az "ő kiábrándult" meg "nem érzi magát nőnek"... amit azonnal szeretővel KELL orvosolni.

2019. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Az h neked nincs nem jelenti h nincs ezt fogd mar fel. Rengetegen elnek kielegito parkapcsolatban amiben mindket fel jol erzi magat
2019. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10%

#12


De ezt hogyan? Megegyeznek előre, vagy hogy? Vagy mindkettő alárendeli magát? De akkor egyiknek se kellene élveznie... Vagy felváltva? Vagy hogyan?

2019. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

“Olyan nincs, amikor valahogy "elosztják" az élvezeteket, vagy felváltva figyelnek egymásra, vagy bármi ilyesmi?” - Dehogynincs, a jól működő kapcsolatokban nyilván így működik. Végletekről meg mindig könnyebb hallani, hisz az a probléma, arról beszélnek. Itt is elég fura lenne kiírni, hogy monjuk “Baromi jókat kefélünk a párommal, mindketten élvezzükmintállat, most mi legyen/mit szóltok hozzá?”, pedig én biztos vagyok benne, h ez a többség.


“És a legrosszabb, ha párszor "hibázol", akkor jön az "ő kiábrándult" meg "nem érzi magát nőnek"... amit azonnal szeretővel KELL orvosolni.” - hát a szeretősdi meg a kommunikációképtelenség szintén nem csak az egyik nem kiváltsága...

2019. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
13- ideális esetben egyszerre, mert úgy néz ki mondjuk egy szexuális együttlét, hogy mindkettejüknek jó. Tudod, mindketten vágynak egymásra, úgy mozognak, hogy mindkettejüknek élvezetes, összehangolják a sebességet, szöget, akármi. Gyakorolnak és kitapasztalják. Nekem a kapcsolataim eddig csak olyan 100%-ban volt ez így - nőként nyilván tudom, hogy nekem végig jó volt, az meg azért feltűnik, ha a pasinak nehezére esik visszafognia az orgazmusát, szóval valószínűleg neki is jó érzés.
2019. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy hogyan? XD basszus nem volt meg egy normalis kapcsolatod se? Nem csak novel. A haveroddal mindig felirjatok h pista meghivtal egy kobanyair 210 ft ertekben legkozelebb visszaadom?:D strange lenne... neha te hivod meg neha o, haneki kell segitseg koltozeshez felhiv, ha neked kell fuvar felhivod

Ennek teljesen termeszetes modon kene mukodnie es jobn esetben mukodik is. Pl mindket felnek van orgazmusa, a baratom megnezi velem a titanicot cserebe en megnezem vele a rockyt... olyan mintha alapveto emberi kapcsolati dinamokarol nem lenne fogalmad...

2019. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
15%

#14


Ez mondjuk így van, nagyon sok férfi tart "szeretőt", sajnos. Elég féreg dolog.


#15


"az meg azért feltűnik, ha a pasinak nehezére esik visszafognia az orgazmusát"


Na látod ez se túl jó, ha a férfi reszortja ez, hogy "uh ne menjek el uh ne..." - ez nagyon az élvezet rovására megy, és nem kell ehhez korai magömlésben szenvedni, vagy ilyesmi, 20-30 perc után nagyon kevés van akinek még mindig megy enélkül, érthető módon.

2019. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
18%

#16


A filmes példa nem jó. Azt valahogy végigkínlódod, még akkor is ha utálod, de itt maximum akkor lehetséges, ha először manuálisan elintézik azt akinek nehezebben jön össze, és utána már lehet normálisan, nem végigaggódva csinálni, meg amit az egyik ember írt, hogy gülledt szemekkel kell visszafognia magát a barátjának, ami picit se kellemes.

2019. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

“De ezt hogyan? Megegyeznek előre vagy hogy” - nyilván nem, az elég nevetséges lenne.

“Vagy mindkettő alárendeli magát?” - tulajdonképpen így is fel lehet fogni, de nem a szó negatív értelmében. Ha én kényeztetem a páromat, azzal (a te olvasatodban) “alárendelem magam”, de élvezem, hisz’ szeretek örömet okozni neki, pont ugyanez van fordítva is. “De akkor egyiknek se kellene élveznie...” - Hát dehogynem, pont az a lényeg, mindketten élvezzük. Felváltva, egyszerre, bárhogy. És nem “elosztjuk az élvezeteket”, hanem egymásnak generáljuk azokat.

2019. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Na joh. Pl en leszopom a baratom elotte olyankor tovabb birja a masodikat aktuskor. De pl nekem nincs huvelyi orgazmusom (soha nem is volt) ezert igazabol nincs vmi elerendo cel..

Oralozni pedig imad, ahogy en is imadom es attol elvezek akkorat mint egy haz:D van h csak o elegit ki van h csak en ot. De nem strigulazzuk h na most te jossz... ha ket ember szereti egymast a kolcsonos oromszerzes nem valami feladat, a no nem rak a ferfira nyomast... nekunk is volt h elelvezett es masodjara mar nem lett olya kemeny mikor jott volna az aktus. Es? Nem dol ossze a vilag. Vagy masnaposan se eledezett annyira. Amig ezek elszigetelt esetek pont azzal lehet problemat generalni ha felfujja egy no. Vallat vonsz megszeretgeted es holnap minden megy tovabb.


Benned vmi iszonyu gorcsosseg van a szexualitast illetoen. Nem tudom ez alapvonas e vagy regebbi rossz tapasztalat v mind2, de eloszor onmagadba kene ezt lerendezni, mert persze ha igy allsz hozza mint valami feladat akkor nem elvezetes..

2019. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!