Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha egy férfi elutasítana titeket, megköszönné a lehetőséget és azt mondaná, hogy ő inkább jár prostinál?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 09:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevetnék rajta, és örülnék, hogy megszabadulok egy ilyen alaktól még időben. :-)
2019. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen nyomiknál alapból nem próbálkozik senki.
2019. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
47%
És örülnék hogy nem volt lehetőségem elkapni tőle semmiylen nemi betegséget.
2019. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

43%, Erről nem beszélni kell elméletben, hanem csinálni.


Neked nem volt még barátnőd, tehát előbb szedj össze valakit... aztán beszélhetünk, hogy mi a helyzet.

2019. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

#24


De pont ezaz, hogy MIELŐTT csinálnád tudnod kell pontosan hogyan a jó - mármint természetesen önmagadnak is meg akivel vagy azzal is. Különben csalódás lesz és a másik azonnal kidob, mondván "kiábrándult". Ha meg csak rá figyelek akkor meg nekem nem lesz szórakoztató. Szóval, ezért lenne jó tudni egy harmadik utat.

2019. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kéne már tudni ember? Ahány nő annyi vágy.


Semmit sem értesz a nőkhöz, azt hiszed ilyen teljesítményfüggő rib...nc mindegyik.


Az ilyen coronitás szolis nagycsöcsű diszkóbabáknál úgy sem lenne fikarcnyi esélyed... azok ilyenek.


Egy normális kapcsolatban pár hét ismerkedés után, hosszú előjáték után lefekszel a lánnyal. Azzal aki vonzódik hozzád és szeret. Tehát szépen összecsiszolódtok és elmondja neki mi a jó, hogy jó, hová nyúlj, mit szeret, mit nem. Ez egy feedback mechanizmus, akár szavak nélkül a sóhalyokból és a karmolásomból tudod hogy jó neki. Ha lelankadsz, vagy fáradt vagy, esetleg korán elmész, vagy el se tuds menni, simán megesik a legjobb kanokkal is. Ez ilyen. Ha átlagban pár alkalom után figyelmes vagy, érzéki, jó veled összebújni azt értékelik.


Ha csak megdugod mint egy fát, és kérdezgeted "na elmentél már?" azt hiszed attól megy el ha erősen kúrsz... na akkor lapátra fog tenni pár alkalom után, ha agyatlanul csinálod és nem figyelsz rá. Sok tenyészbika amúgy ilyen...

2019. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

#26


Ez a gond, hogy sosem lehet tudni, hogy vonzódik-e hozzám. Már volt kapcsolatom régebben és ott pontosan azért nem lett semmilyen szexuális dolog belőle, mert sosem éreztem azt, hogy vonzódott volna... És mint később kiderült igazam is volt.


Egyedül az előjáték amiben szereztem tapasztalatot, de az mind pozitív - kivéve, hogy a nők kiábrándítónak tartják, ha az idő múlása miatt kénytelen vagyok kimenni közben pisilni néhányszor (extrém felfázós vagyok).

2019. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát de az nem is kapcsolat ha nem vonzódik hozzád a csaj.


Nem csak nem hitted el?


Nekem elég csinos barátnőim voltak, és bizony meg is kérdeztem magamtól, mi a francot akar ez a csaj tőlem? Akkor még vézna önbizalomhiányos szar is voltam...


Szerintem ha már az ágyig eljutsz egy lánnyal, akkor valamyen szinten biztosan vonzódik hozzád, aranyosnak talál. Hidd el a nőkben van annyi önbecsülés, hogy enélkük szóba se állnak veled. Max ha nem vagy sugar daddy :D


Az lehet hogy később elmúlt a vonzalom. Az könnyen elmúlhat...

2019. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#28


Sosem mondta, hogy vonzódna, vagy tett volna erre utalást. Így meg nehéz volt felszabadultnak lenni (nem is igazán sikerült soha). Igaz én se mondtam neki ilyet, mert az sem lett volna feltétlenül igaz...


Jó ebben benne volt, hogy kép nélkül beszélgettünk nagyon sokáig emiatt külső vonzalom sosem volt az alapja semminek (ha úgy indul akkor meg rögtön elhasalok a külsőm miatt egyértelműen).

2019. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Te is prosti vagy, vagy felajánlod magad egy férfinak. Bármennyire tetszik valaki, akkor sem szabad!!!! Másképpen kell megpróbálni megszerezni.
2019. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!