Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan leszbikus aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan leszbikus aki úgy döntött, hogy inkább egyedül éli le az életét, és nem ismerkedik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy későn ismertem el magamnak, hogy ez vagyok. De fiatalon sem vállalhattam volna, mert repültem volna otthonról. Senkinek nem akarok beszélni róla, hogy ilyen vagyok. Meg emiatt költözni sem szeretnék. Van más leszbikus is aki önszántából nem ismerkedik?
2018. szept. 18. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Én is tudtam már 16 évesen, hogy mi a helyzet, mégis csak 23 évesen szántam el magam. Azóta eltelt 7 év és úgy érzem, a lehető legjobb döntést hoztam. Soha nincs késő ahhoz, hogy az legyél, aki valójában vagy!

Persze én szerencsés vagyok, megértőek voltak a szüleim. De ha állandóan azon aggódsz, hogy ki mit szól, meg hogy el kell költöznöd, akkor tényleg soha nem leszel boldog.

Mások véleménye miatt örök boldogtalanságra ítélnéd magad? Nem hiszem ,hogy ez lenne a megfelelő út.

2018. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsővel tökéletesen egyetértek!

Meg fogod bánni a későbbiekben, hogy ilyen döntésre jutottál. Nem szabadna ekkora teret engedni annak, hogy mások mit gondolnak. A boldogságot és a “kiteljesedést” kellene választanod a bezárkózás helyett, mert így soha nem leszel, lehetsz boldog.

2018. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom fiatal korom óta. Mégsem tudom felvállalni, mert teljesen egyedül maradnék. Csak az őrületbe kergetnek azzal, hogy mikor megyek férjhez, mikor lesz barátom.
2018. szept. 18. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátkoznod kellene ilyen emberekkel, akik ha nem is ugyanebben, de hasonló cipőben járnak/jártak. Hidd el, nagyon nagyon sokat segítene! Ha lenne legalább egy ember, aki előtt nem szégyellsz beszélni róla és el tudod magad engedni jobban,, óriási megkönnyebbülést jelentene.
2018. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak igaza van hallgas rá,ha lenne egy ember akinek elmondanád tényleg jobban éreznéd magad,és ne foglalkozz azzal hogy mit mondanak mások meg mit nem.Valószínűleg eléggé rossz életük lehet:))
2018. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is egyedül élem le az életem,nem ismerkedek,nem is tudnék a külsőm miatt.
2018. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!