Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos farkasként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos farkasként hogyan lehetne kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nagyon magamnak való vagyok, de teljesen más értelemben, mint a legtöbb ember.


Nagyon szeretek beszélgetni, új embereket megismerni, találkozni a barátaimmal, még a munkahelyemen is emberekkel foglalkozom, tehát alapból nyitott vagyok.

Viszont amikor este hazamegyek, elképesztően jól esik, hogy egyedül lakom. Imádom, hogy csend van, hogy azt csinálok, amit akarok, engem ez tölt fel igazán.

Egyszerűen semennyire nincs igényem arra, hogy valaki minden nap ott legyen velem.


Ugyanakkor meg vágyom arra, hogy valakivel találkozgassunk, csináljunk programokat, stb, mert többször is voltam már szerelmes, és szeretem ezt. Egy szexviszony semmit nem tudna adni nekem, meg egyébként is nagyon hűséges típus vagyok.


Hogyan lehetne így ismerkedni?


23 N


2019. júl. 13. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, nagyon hasonló vagyok.

Munka után hazamenni, csepp magány, majd 6-7 fele elmenni kerékpározni, futni, edzeni, könyvtárba, sétálni, ha van kutya, akkor azzal foglalkozni. Hétvégén túrázni, tanfolyamot bevállalni, ilyenek mentén lehetne ismerkedni.

2019. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen vagyok, csak férfi kiadásban.
2019. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!