Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen introvertàlt, csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen introvertàlt, csendes nő mièrt nem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Mert igénytelen, elhízott, lusta, stb.
2019. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Ki mondta, hogy nem kell? :D


Amúgy csak akkor nem, ha ez a "teljesen intro" olyan, hogy 1 szavas válaszokat ad, semmit nem tudok meg róla, sértő stílusa van stb.

2019. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Ki mondta, hogy nem kell? Én ambivertált vagyok, azaz tudok egyedül is nagyon jól lenni, és megfelelő társaságban is nagyon jól lenni. Szeretem a tartalmas, mély beszélgetéseket,az érzelmi intelligenciát és a humort.

Mindenkinek megvan a párja a világban, tudom hogy az enyém is, ezért nem is aggódok, csak bizony fontos az egyedül töltött idő, hogy szeresd magad, fogadd el magad, fejlődj és a legjobbat tudd nyújtani a saját szemedben. NE aggódj!

2019. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem kellene.
2019. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Mert uncsi.
2019. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Kéne, de mivel mindkét fél otthon ül egész nap, vagy ha nem, akkor se nagyon áll szóba senkivel, nem is találkozunk, nem is ismerjük egymást.
2019. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Nekem csak akkor nem kell, ha savanyú, életunt, és idővel sem nyílik meg. F
2019. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha tényleg teljesen introvertált lenne, akkor nem érdekelné, hogy "kell e másoknak" vagy sem.

Mondom ezt teljesen introvertáltként.

2019. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Próbáltam ismerkedni olyan nőkkel, akik hasonló dolgokat állítottak magukról. Volt, akiről kiderült, hogy pszichopata (ha rájött a hoppáré, akkor állandóan hívogatott, hiába mondtam meg neki, hogy nem akarok vele beszélni stb.), volt olyan, akit nem lehetett megérinteni, mert betegesen irtózott mindenféle testi kontaktustól. Másokra meg hiába szenteltem sok időt és energiát, eltűntek vagy lepattintottak, ha felvetettem, hogy találkozzunk. Tudom, nem tetszhetek mindenkinek, de hogy sorozatosan lerázzanak, az kicsit furcsa. Mindezt úgy, hogy ők is csak nyafogtak, hogy senkinek sem kellenek, irántuk soha nem érdeklődik senki, blablabla. Ha az ilyet tekintjük introvertált embernek, akkor köszönöm szépen, de nem kérek többet az ilyesmiből, nincs szükségem felesleges körök lefutására, inkább másra fordítom az időmet, a pénzemet és az energiámat.
2019. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem simán kellene, mert úgy gondolom, hogy mindenkinek van értéke az életben, így ha valakinek ez nem jön be, akkor másnak bejöhet.

Mennyi idő vagy?

2019. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!