Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj? Miért nem sikerül senkivel sem egy normális kapcsolatot kialakítani, miért mindenki csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, vékony, jó alkatom van, szőke hosszú hajam, sok ember szerint "szép arcom", tehát nem a külsőmmel lehet a baj. Nem öltözködök kihívóan, nem rakom ki a mellem, seggem stb viszonylag visszahúzódó lány vagyok.

Nagyon sok pasival voltam már ismerkedőbe, de valamiért mind szinte lekoptatott, egy 3 hónapos kapcsolatom volt, de az is "úgyahogy", a többi mind 1-2 esetleg 3 hetes volt. Többsége csak szexelni akart velem, vagy azért szakítottak, mert nem volt 1-2 hét kapcsolat után szex..

Amikor szakítunk semelyik sem keres utána,majdnemhogy szerintem örülnek ha "megszabadulnak" tőlem,vagy csak azért keresnek, hogy megfektessenek (persze nem sikerül nekik).

Mindig is hiányzott, hogy valaki küzdjön értem, valaki igazán szeressen.

Mi lehet a baj velem?



2019. júl. 13. 22:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

"Mi lehet a baj velem?"

Az is lehet, hogy semmi. A komoly kapcsolata elott mindenki lefut nehany sehova sem vezeto kort. Az elet velejaroja, hogy probalkozni kell.

Valami kozos pont lehet a valasztasaidban, ezt erdemes volna atgondolnod.

2019. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

100 ezerből 1 normális férfi vagy nő van. A többi nyomorék, selejt, agyondrogozott, agyonhasznált, gusztustalan, igénytelen pöce.


Lottón előbb nyersz mint őszinte, hűséges, szerető társat találsz --> a válási, szakítási számok igazolják...



Pedig tinikoromban hányszor álmodtam az első örökké tartó igaz szerelemről....

2019. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, nem ismerünk. Ha legalább azoknak a srácoknak a szemszögéből is ismernénk a történetet akik otthagytak, akkor esetleg tudnánk valami hasznosat is mondani, de a másik oldalt nem fogjuk hallani. Nem biztos hogy veled van a baj, de mondjuk azért is érdemes átgondolni ezt a lehetőséget mert erre van ráhatásod, másokat nem tudsz megváltoztatni. Kár nyivákolni a “mai pasik” miatt, nem rosszabbak mint a tegnapiak, másrészt elég sok fiatal talál hosszútávú kapcsolatot amik valahogy csak működnek.

Ha meg állandóan olyanokkal gabalyodik akik kihasználnák akkor naiv. De hát ebben a korban ez nem meglepetés.

2019. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

Nyílván ez a hisztikriszti, akit kidobott menőjenő mert nem tette szét a lábát. Pont.


Úgy kell neki, majd megy Ballassa u. zárt osztályra.


Jó éjszakát, szép álmokat.

2019. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Semmi gond nincs veled, csak a pasik ma már a lapnak tartják, hogy valaki alájuk feküdjön azonnal. Ha nem, akkor mennek tovább, mert van elég választásuk. Mindig a könnyevbb ellebnállás felé mennek. És igen, van olyan nő, aki megfekszik nekik.És ők ezt alapnak veszik. Példa: most volt egy pali, aki már az elsőn akarta, aztán eljutottunk a negyedik alkalomig (már nagyon untam, hogy csak erről szól a találkozó), erre kifakadt, hogy "kínzom", és hogy "dehát már túl vagyunk a negyedik randin...". Vagy aki előtte volt, és már az elsőn akarta, megmondta: "ha az 5. v. a 6. Randin nincs szex, akkor nincs kapcsolat, és viszlát". Sarkon fordultam, és "viszlát". Vagy a "tudom, hogy te rendes lány vagy, ezért nem ma fekszünk le, hanem holnap oké? (1.randi volt). Még lenne mit mesélni...
2019. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
*alapnak, ellenállás
2019. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Persze, mindenki sokat tudna mesélni. Nekem például haverom járt úgy, hogy összeismerkedett munkahelyen lánnyal, úgymond az első randin a lány ment át hozzá, de nem történt semmi komoly, viszont együtt aludtak.

Az lett a vége hogy a lány dobta őt, mert milyen férfi az aki együtt alszik egy vonzó nővel de nem akarja megdugni, biztos meleg!

Nem meleg egyébként, rendes srác, csak szűz volt még, 17 éves és nem az a típus akinek csak a szex számít, és jobbra-balra kefél.

Szóval nőből is van ugyanannyi akit nem kell félteni, mert “kitesz magáért”. De általánosítani hülyeség, meg ilyen “100.000-ből 1 a normális” dumákat lökni. Hogyne, és pont te vagy az persze. Az országban 100 normális ember (se) él ezek szerint, de mindegyik a gyk-n van. Agyamat eldobom hogy el vannak szállva maguktól egyesek.

Ezt a “mai nők/mai férfiak” kezdetű panaszkodást az irodalom kezdetéig visszavezethetnénk, nem unalmas még?

Nem vagyunk egyformánk, mások az igényeink a vágyaink ha valakivel nem passzol akkor, keresni kell mást. Az én környezetemben aki komoly kapcsolatot keresett az talált is, ha valakinek ennyire nem megy az rossz helyen keres, vagy valamit elég szarul csinál.

2019. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy eddig még nem botlottál belém. 31F
2019. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kérdés az, te küzdenél a másikért? te hogy tekintesz magadra? van önbizalmad/önbecsületed? szereted magad? hogyan foglalkozol és mit gondolsz magadról? Miért pont így történtek a dolgok? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak utána majd rájössz a válaszra. Minden válasz ott van benned. :) 22/F
2019. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Esetleg az, hogy azok a pasik akik tetszettek nem valószínű hogy hozzád illőek voltak, lehet nem bírtak mit kezdeni a "visszahúzódó" éneddel vagy maga a személyiségeddel.

Sok olyat tudok hogy összekeverik a külsővel azt hogy az az ember nem is lehet "intro" vagy akármi mert hát hogy nem olyan a külseje.

2019. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!