Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha betiltanák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha betiltanák Magyarországon a társkereső és közösségi oldalakat, kevesebb lenne a magányos ember?

Figyelt kérdés
Nem lenne facebook,instagram,tinder,randivonal,megszűnne a gyakori kérdések.hu is,egyedül talán a Viber maradna meg,mert ott úgyis olyanokkal szoktunk beszélni akiket személyesen is ismerünk.Tehát minden olyan oldalt betiltanának,ahol idegenek is érintkezhetnek egymással.Tehát ez az oldal is megszűnne.Jó ötlet lenne szerintetek?
2019. júl. 14. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
94%
Észak Koreában be vannak tiltva a külföldi cuccok, zene, film, könyv.... Szerinted akkor ott senki nem néz ilyet / érdekli ?
2019. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,lehet hogy kevesebb magányos ember lenne,mert akkor a környezetükből,munkahelyükről választanának párt.Nem a neten lógnának azt várva hogy majd
2019. júl. 14. 11:32
 3/95 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne kevesebb. Viszont nehezebb lenne tartani a kapcsolatot külföldre szakadt rokonokkal, barátokkal.
2019. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
Hogy majd ott találnak rá az igazira,hanem úgy lenne mint régen.Összejönnének a postással,szomszéddal,a buszsofőrrel,munkatárssal,stb.
2019. júl. 14. 11:34
 5/95 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne kevesebb csak eltüntetnél egy társadalmi jelenséget. A SZU-ban be voltak tiltva a meleg kapcsolatok gondolod hogy nem volt 1 se ?
2019. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%
Több lenne a magányos ember. Gondolj bele, ha nem találod végképp aki kéne neked, akkor választasz rosszat, jobb híján. Így legalább van esély, hogy olyasmit kapj, mint amit elképzeltél.
2019. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:
3-as ha a rokonokkal akarjuk tartani a kapcsolatot ott a Viber.Úgyis mindenkinek van már okostelefonja.
2019. júl. 14. 11:36
 8/95 anonim ***** válasza:
93%

"ott a Viber.Úgyis mindenkinek van már okostelefonja."


Nekem nincs és nem vagyok ezzel egyedül :) Bár tudom használni ha kell.

2019. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 A kérdező kommentje:
8-as akkor kommunikálnátok telefonon.Mint a 80-as,90-es években is.
2019. júl. 14. 11:42
 10/95 anonim ***** válasza:
86%
Ha megszűnne a gyakori, akkor hova írnád ki hetente az új hülyeségeidet? Hol trollkpdnál?
2019. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!