Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha betiltanák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha betiltanák Magyarországon a társkereső és közösségi oldalakat, kevesebb lenne a magányos ember?

Figyelt kérdés
Nem lenne facebook,instagram,tinder,randivonal,megszűnne a gyakori kérdések.hu is,egyedül talán a Viber maradna meg,mert ott úgyis olyanokkal szoktunk beszélni akiket személyesen is ismerünk.Tehát minden olyan oldalt betiltanának,ahol idegenek is érintkezhetnek egymással.Tehát ez az oldal is megszűnne.Jó ötlet lenne szerintetek?
2019. júl. 14. 11:28
 71/95 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet a való életben is eljátszanak az emberek.
2019. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:
68-as nekem nem az oldalakkal van bajom,hanem a sok link emberrel aki elrontja őket.Ezért mondom hogy be kéne tiltani.Ami nincs Azt nem tudjuk tönkretenni.
2019. júl. 14. 14:19
 73/95 anonim ***** válasza:
87%
Én vagyok az, aki nincs fönt Facebookon. Fröcsögni az anonim fórumokon is fröcsögtek emberek, meg ahol erre még van lehetőség, továbbra is teszik. A fizetett politikai trollokról nem is beszélve. Viszont én pl., aki közel járok az 50-hez, ezt a fröcsögést óriási megkönnyebbüléssel nyugtázom, mert én végigéltem azt, milyen egy képmutató, más emberekről, vagy társadalmi jelenségekről lesújtó véleményt alkotó, de azt soha ki nem mondó társadalomban élni. Iszonyúan nyomasztó. Ennél a fröcsögés is sokkal jobb, mondhatni egészségesebb.
2019. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
88%

"Ami nincs Azt nem tudjuk tönkretenni."


Elmagyaráznád ennek a mondatnak az értelmét, kérdező?

2019. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
93%

"68-as nekem nem az oldalakkal van bajom,hanem a sok link emberrel aki elrontja őket."


Drágaság, ez a sok link ebbel a való életben is jelen van, és ott is ilyenek.


Amúgy meg milyen jogon akarsz bármit is beszabályozni? Ha nem tetszik az oldal, akkor ne látogasd. ide sem kötelező írkálni és olvasni sem.

2019. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező logikája:


Tiltsuk be a netes fórumokat, mert néhányan nem használják rendesen.

Tiltsuk be az autókat, mert néhányan balesetet okoznak.

Tiltsuk be a csokit, mert néhányan elhíznak tőle.

Tiltsuk be a munkahelyeket, mert néhányan stresszesek lesznek tőle.

Tiltsuk be a kutya tartást, mert rosszul tartják őket.

Tiltsuk be a mozikat, mert néhányan hangoskodnak film alatt.

Tiltsuk be a metál zenét, mert néhányan nyilvánosan üvöltetik.

Tiltsuk be a házasságot, mert néhányan elválnak.

Tiltsuk be a focit, mert néhányan megsérülnek miatta.


Tiltsunk be mindent, amit valaki, valamikor, akárcsak egyszer helytelenül használt.

2019. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
79%

Mássz vissza a fára, te nyomi.

Nem a világ tehet arról, hogy nincs csajod, csak te magad.

2019. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem valamit tiltani sosem egy probléma megoldása, inkább csak újabb problémákat, feszültségeket generál. Én se rajongok ezért a mai társadalomért, nem tudom beleélni magam ebbe a facebook, insta világba, van profilom, de nem posztolok napi szinten, max ismerősökkel tartom ott a kapcsolatot. Én se érzem jól magam, nem tudok már ismerkedni, nem értem a mai trendet. Mindenbe belecsempészett angol szövegeket, mintha attól lennénk valakik, hogy nem a magyar megfelelőjét használjuk egy szónak, egyféle kevert nyelvet beszélvén. Szerintem ez is érdekes dolog, bár ez inkább afféle nagyvárosi trend, de ugyan ez látható a közösségi médiában is, és aki ennek a majmolásnak nem kíván a részese lenni, az hogy ismerkedjen? Mit kezdjen magával. Mindenki azt javasolja, hogy változni kell, nekünk kell változni, ha nem jó. De mi van, ha nincs velünk baj, csak mi máshogy szeretnénk élni, de valahogy iszonyat kisebbségben vagyunk, nem szeretnénk ebbe a mai trendbe beletartozni, de attól még szeretnénk élvezni az életet, de nem akarunk magunkra erőltetni egy tőlünk totál idegen életstílust.
2019. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
85%
Semmi változás nem lenne.
2019. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
100%
"Ami nincs Azt nem tudjuk tönkretenni." - Akkor megvan a megoldás a globális felmelegedésre, töröljük a világegyetemből a Föld nevű bolygót az emberiséggel együtt.
2019. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!