Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha betiltanák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha betiltanák Magyarországon a társkereső és közösségi oldalakat, kevesebb lenne a magányos ember?

Figyelt kérdés
Nem lenne facebook,instagram,tinder,randivonal,megszűnne a gyakori kérdések.hu is,egyedül talán a Viber maradna meg,mert ott úgyis olyanokkal szoktunk beszélni akiket személyesen is ismerünk.Tehát minden olyan oldalt betiltanának,ahol idegenek is érintkezhetnek egymással.Tehát ez az oldal is megszűnne.Jó ötlet lenne szerintetek?
2019. júl. 14. 11:28
 61/95 anonim ***** válasza:
100%
Én most sem vagyok fönt a Facebookon, meg nem is voltam és nem is leszek. És nem is tartom jó dolognak, de ennek ellenére a betiltása szerintem totális zsákutca lenne, teljesen felesleges.
2019. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
88%

"57-es,a saját érdekükben tenném,amit tennék"


Igazi náci duma.

2019. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
88%

62#

Ugye? :D

Meg nekem muszáj lenne a postással és a szomszéddal összejönni, isten ments, hogy egy plusz platform is képben legyen.

2019. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond a facebookkal ha az emberek csak arra használnák amire való nem arra hogy legyen hol fröcsögniük.
2019. júl. 14. 14:08
 65/95 anonim ***** válasza:
100%
Most a fröcsögés a bajod, vagy az ismerkedés?
2019. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:
63-as ki mondta hogy muszáj lenne a postással meg a szomszédoddal kavarnod?Pasizhatnál a munkahelyeden is,vagy utcán,strandon,bárhol.
2019. júl. 14. 14:11
 67/95 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás...
2019. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
86%

Bezzeg régen. Mint egy 82 éves falusi néni.


Tudod, régen se kedves dolgokat mondtak a Zemberek, ott van például a pletyka, mint ősi szórakozás, vagy a mások után leskelődés.


Régen is voltak csalók, hazugok, "hamis profillal". A házasságszédelgő szó mond valamit?


Régen se az utcabeli vette el az Iluskát. Teszem azt: voltak olyan híres, nagyszabású bálok, ahova a környező megyékből is jártak. Sőt, képzeld, a szomszéd faluba is eljártak a Zemberek.


Aki ma normális, az se 2500 km-re élő emberrel kezd tàvkapcsolatba. Hanem felmeri, hogy ki lakik a szomszéd utcában. Jellemzően az első szerelem az osztályban szövődik. Hiszed vagy sem, a többség még mindig inkább élőben ismerkedik, ehhez pedig az kell, hogy találkozzanak valahol rendszeresen.


Ha te ezekben az oldalakban látod a rákfenét, akkor ott a lehetőség: töröld magad. Innen is, léccí.


Utàna lehet menni élőben ismerkedni, és megszólítani a lányokat, vagy felkérni táncolni. Menni fog?

2019. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
91%
A nagyszüleim hagyományos, postai levelezés által ismerték meg egymást, ami manapság könnyen lehet a Facebook.
2019. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
65-ös nekem azokkal van bajom akik azért járnak föl közösségi oldalakra hogy szórakozhassanak másokkal,Még pocskondiázhassanak másokat.
2019. júl. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!