Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, hogy a gátlásosságom/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy a gátlásosságom/komplexusom miatt soha se szólítottam le és ismerkedtem egy lánnyal se?

Figyelt kérdés
Gondolom kitaláljátok mi okozhat egy pasiban ilyen tüneteket, szóval nem írom le. Tehát mindig is rettegtem (és sajnos okom is van rá), hogy a leendő barátnőm majd nem fog érezni semmit se az ágyban, nem fogja magát nőnek érezni mellettem és alázni fog az első alkalommal amikor neki úgy lesz kedve hozzá. Mert hogy nem vagyok egy férfias, karakteres pasi az egészen biztos. Én pedig ezektől rettegtem, mert már általánosban is levegőnek néztek és volt egy lány, aki gyakran megalázott. Később pedig már egyáltalán nem is kerültem velük kapcsolatba. Kb. látókörömön kívülre kerültek. Az egyetemen pedig végképp nem volt célom, hogy megpróbálkozzak valakivel is ismerkedni. Mert aki jó adottságokkal született az könnyen beszél, van oka bőven önbizalomra és a kritika se tudja megsebezni, hiszen tisztában van a jó képességeivel.

2019. júl. 14. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Érthető, csak ez senkit nem érdekel, úgy értve, hogy sajnálatból senki nem fog veled összejönni.

Egy pszichológus segíthet túllépni a múltbeli dolgokon, hogy később újjult erővel kezdj neki nem csak az ismerkedésnek, de az életnek is.

2019. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem a sajnálat miatt írom, nem is vágyom más sajnálatára. Hanem hogy ugye akkor senkinek nincs joga emiatt megszólni, hogy nem volt még barátnőm? Mert elég nyomós - és szerintem érthető - érvek vannak amellett, hogy eddig nem volt.
2019. júl. 14. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
mi is az a tünet? a vékonypénisz?
2019. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz az elgondolásod.


Mi az hogy van e joga beszólni, kritizálni?

Nincs, mégis megteszik az emberek... Ettől hogy ezt hallod neked még nem lesz jobb!

El kell engedned a sértéseket, kritikákat.

Legfontosabb szabályom : sosem lehet mindenkinek megfelelni! (régen én is meg akartam) Ma már magasról teszek arra ki mit gondol rólam. Ha lesz olyan nő akinek bejövök, és ő is nekem, az szuper lesz. Ha nem hát így jártam. Pedig nekem nincs ilyesmi probléma mint neked, mégis kaptam csúfolódásokat. Ilyenek az emberek, el kell engedni ezt a dolgot!

2019. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na most ez nem gatlasossag hanem mentális probléma! Pusztán bekakilos vagy!!! És ilyen mentalitással embernek sem nevezheted magad nem hogy férfinak!
2019. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!