Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van kisebbségi komplexusom mert vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Nem az a csúnyán sovány, hanem csak mérsékelten. A nőies arányok megvannak ugy is hogy nincs nagy mellem. De kicsit rossz érzés az hogy a pasik akik eddig láttak meztelenül mondták hogy nagyon vékony vagyok meg hizni kéne 10-20 kilót. De ezt nagyon sokan mondtak mar. De a fenekemet meg szeretik ott nem vagyok zsirtalan.

18L


2017. nov. 25. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok férfiként. Bocsánat, de inkább legyek ilyen, mint +20kg súlyfelesleg lötyögjön rajtam...milyen magas vagy és hány kg?
2017. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, izmot felszedni.
2017. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

Sztem cuki lehetsz. :) Ha szeretnél, cserélhetünk képet, én is kikérném a véleményedet a testemről. :3


20/L

2017. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Én éppen egy cérnaszál típust szeretek,ő férfi,kevesebb kiló mint én,nem az ideálom,de megfogott valamivel,és szeretem :)
2017. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
#3 20/L :Dddddsdsssd
2017. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha mindenki szerint 10-20 kilót kellene híznod, akkor nem mérsékelten vagy sovány. Szóval ki kellene találni, hogy most akkor mi is a helyzet.
2017. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van annak, aki látott meztelenül. Ruhában dekoratívabb egy vékony nő, de ruha nélkül... Szó se róla, a hájasokat se szeretem, de ha 10-20 kilót mondtak, hogy annyit kéne híznod, akkor tényleg nagyon sovány lehetsz.
2017. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3 :DDDDDD
2017. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez a hízzál kicsit duma annyira szánalmas abban az országban, ami folyton dobogós a kóros elhízás listákon.



Nézd kérdező, van akinek bejön a vékony alkat, van akinek egy kicsit inkább a legyen rajta mit fogni.

Ezért nem neked kell változnod, hanem keress olyat, akinek a te alkatod jön be. Ha megváltozol, akkor nem mindenkinek fogsz tetszeni, hanem más embereknek, akiknek meg most tetszel azoknak nem

2017. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1; nagyon sokan szeretjük a vékony filigrán lányokat. Te eddig nem ilyenekkel kerültél össze

2; "pasik akik eddig láttak meztelenül mondták hogy nagyon vékony vagyok meg hizni kéne 10-20 kilót. De ezt nagyon sokan mondtak" nagyon sokan láttak már meztelenül?

2017. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!