Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adva van egy kasszás nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adva van egy kasszás nő, mindig kedves, mosolyog, lágy hangon beszél velem. Az utcán, észre sem vesz, elfordítja a fejét. Ma is egyedül volt, messziről észrevett, rám se bagózott. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
A prostik is ugyan ezt csinálják. Nem értem miért nézik le őket.
2019. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Talán mert nem dolgozik. A boltban kötelessége kedvesek lenni a vevokkel, munkaidon kívül mit vársz?
2019. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszik rád. Egy nap kiszolgál 200 vásárlást ami akár 500 személy is lehet - nem emlékszik mindenkire. Hacsak nem csináltál valami érdekeset/feltűnőt vagy jársz be napi szinten, akkor nem fog rád emlékezni. De ez nem tahóság, csak sima érdektelenség, ami viszont nem tudom miért baj.
2019. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem kíváncsi rád. A boltban kedves mert ezért fizetik, de az utcán nem. Szokjad.
2019. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as,emlékszik rám,naponta látjuk egymást.Mikor én jövök sorra,mindig megváltozik a hangja,finomabban beszél velem.Férje,gyereke van.Nem akarok tőle semmit,csak furcsa.
2019. júl. 14. 20:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5


Beképzeled magadnak. Ami nem baj, csak az hogy itt fesztiválozol ezzel.

2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

En recepcion dolgozom, vagyis szinten emberekkel foglalkozom. Amikor a munkahelyen vagyok, akkor automatikusan atvaltok a mosolygos, lagy uzemmodba, de munkahelyen kivul gyakorlatilag "utalom" az embereket, es ahogy mondtak masok is. Azert vagyok fizetve, hogy kedves legyek.


Azt meg csak te kepzeled bele, hogy veled mashogy beszel.

2019. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be.Hallom hogy beszél másokkal,sokkal ridegebben,távolságtartóan.De nem tudom,miért nem akar köszönni.
2019. júl. 14. 20:12
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Öcsém azzal menőzött hogy a balatoni büfében ahol az én pénzemet költi ott értékelik a kiszolgáló csajszik a szövegét (vagyis mosolyogva meghallgatják a süketelését), én is azt tanácsoltam neki hogy ezt a “pult lamúrt” ne vigye ki a szabadba mert az elképzelt nimbusza kártyavárként omlana össze
2019. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Mert bekepzeled, 12 egy tucat vásárló vagy neki, minek koszongessen?
2019. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!