Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált nőként, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált nőként, vagy introvertált férfiként nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Férfiként én az tapasztalom, hogy nekünk nehezebb, mert a szokás úgy tartja, hogy a férfinek kell kezdeményezni. Bár mivel már a mai világ eléggé megváltozott, így semmi nem lehetetlen, mert már van, hogy a nők is kezdeményeznek. Bár őszintén magam sem tudom, hogy egy introvertált személyiségű emberhez ugyanúgy introvertált lenne való, mert ezek az emberek jobban megértik egymást. Vagy egy nyitottabb típusú személyiség? Az én esetemben lány, csak olyan nehéz megtalálni az igazit.


22/F



2019. júl. 19. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Férfiként nehezebb, az említett okok miatt.
2019. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem értem, miért lenne nehéz introvertáltként ismerkedni?

Az még mindig nem azt jelenti, hogy valaki forever alone szerencsétlen, aki soha nem megy sehova és fél az emberektől.....

2019. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Férfiként minden esetben nehezebb, mondom ezt nőként. Nagyjából mindegy milyen személyiség vagy, úgy is mindig a nő dönt, hogy lesz e kapcsolat vagy sem. Ha nem nézel ki jól, esetleg még gazdag sem vagy akkor általában bukott ügy az egész.
2019. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem nehezebb egyik nemnek sem. Az introvertáltságtól pedig még annyira se.

Ennyi erővel ha valaki gondolkodó, vagy érző nehezebb..

2019. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Introvertált nő vagyok, nehogy azt hidd, hogy hozzám sorban jönnek az udvarlók a buszon, utcán, boltban, bárhol, ahol a nap folyamán megfordulok. Tulajdonképpen még soha nem jött oda hozzám egy férfi sem ismerkedési szándékkal. Közösségi oldalakon nincs rólam kép, úgyhogy nem is ír senki, hogy ismerkedne. Társaságban távolságtartó vagyok, a háttérben maradok és amúgy sem szívesen járok totál idegenek közé vagy mondjuk buliba, kimondottan ismerkedős helyekre, inkább a barátaimmal járok el (akik szintén lányok/nők), úgyhogy ott sem kezdeményez senki. Nem panaszkodom, ha igényem lenne egy kapcsolatra, akkor már rég tindereznék vagy kezdeményeztem volna valakinél. Csak sokan abban az illúzióban élnek itt, hogy elég annyi, hogy valaki p#nával születik ahhoz, hogy udvarlók ezrei ostromolják függetlenül attól, hogy milyen ember.
2019. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5


És nincs igényed kapcsolatra sem?

2019. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolat a cél, akkor egyformán nehéz. Hiába kezdeményeznek az introvertált lányoknál, ha nagyrészük csak kanos idióta. Szóval hiába van könnyebb helyzetük az első lépcsőfokon, a második lépcsőfoknál ugyanarra szintre jutnak, mint az intro férfiak..
2019. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Látom negoszlóak a vélemények. De nembaj szívesen meghallgatok mindenkit.
2019. júl. 19. 12:04
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy igen. Sajnos vagy nem sajnos a gazdagság olykor előny. Én nem mondom magam gazdagnak, de túl szegény se vok. Nos a külső az meg nyilván számít mindkét félnél. Nem tartom magam csúnyának, de kinek mi az ideálja. Voltak már szituációk a valós életben meg itt a neten is mikor elbeszélgettem és barátkoztam lányokkal. Így gondolom én magamról, hogy iszonyat ronda nem lehetek. Mert akkor életem során nem tudtam volna szóba állni egyikkel se. Meg nekem sincsennek nagy elvárásaim, mert tudom hol a határ.
2019. júl. 19. 12:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Hiába törölteted a válaszokat, ez nem teljesítmény hanem lúzerség!
2019. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!