Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, aki társkeresőzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, aki társkeresőzik! Ti is felfigyeltetek milyen szinten elszálltak az átlagos és átlag alatti nők a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból beregisztráltam néhány webes és telefonos társkeresőre.

Ahogy nézegetem a profilokat és a leírásokat, csak lestem milyen elvárásaik vannak a nőknek.

Elhízott magukra nem túl igényes nők (plusz pont ha még gyereke is van) olyan mércét jelöltek meg mintha valami szuper modellek lennének vagy nem is tudom..

Nyilván nem csak a kinézet a fontos egy nőnél, de egy átlagos gyerekes nő aki ráadásul a szülőkkel lakik hogyan gondolja, hogy egy saját házzal, kocsival és egzisztenciával, felsőfokú végzettséggel rendelkező 180cm+ férfi jöhet csak szóba nála?

A kiakadásom oka nem egy, hanem iszonyat sok ilyen nő miatt van.

Szinte minden második profilt olvasva, ezt a flegma ki ha én nem stílust lehet felfedezni. Konkrétan azt sugallva hogy átlagos férfiként ne is merj írni mert úgyis tiltva leszel.


Miért szálltak így el a nők?


2019. júl. 20. 23:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Igen lófejem van. A hozzászólásból nem derült ki, azért kell privátot írni?

Ne aggódjatok a magunk fajták sose fognak elszállni!

2019. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Üdv a való moslék társadalomban....
2019. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%

Én is találkoztam már nővel a társkeresőről, ahol vmi műtermi fotóval akart tarolni. Élőben már mondhatni elég gáz volt, amolyan hordótesttel megspékelve. Na jól van mondom, nem leszek bunkó, ki tudja milyen lesz a stílusa így f2f. Erre elkezd magas lóról beszélni, majd megkérdezi hogy miért ingbe jöttem el a találkozóra, meg hogy a 8 éves autómat mikor akarom lecserélni újra blablabla. Hát hallgattam egy darabig, majd amikor elkezdte magát fényezni, hogy ő mekkora penge a cipőboltba, meg hogy őt mennyi pasi szeretné megkapni, akkor ránéztem, és annyit mondtam neki, hogy szerintem elnézte a rajzot. Vagy a szlovák 2-őt hllgatta eddig a konyhából.Tulajdonképpen kettőnk közül ő az aki sz*rban van, nem én. Nekem megvan mindenem, nem albérletben lakom. Nekem nincs agresszív totál idióta férjem, aki zaklatja. Nekem nincs közel minimálbére fizetésem. Ezzel szemben van stílusom, egészséges önértékelésem. Egy valami nincs, de ő arra kevés, hogy beérjem vele. erre lesápadva elrohant.


Konklúzió: egy nő ne legyen már leszállva magától, amiért egy netes társkeresőn 346db levelet kap hetente. Ezek 99%-a sablon levél, ami arról szól, hogy a nagy számok alapján hátha összejön vmi palimadárnak egy ingyen numera.

Azok a nők aki ennyi levelet kapnak, élőben az utcán beleolvadnak a háttérbe, a valamennyire igényes férfiak észre sem veszik őket. Most csak a külsőről beszélek, attól függetlenül mág lehetnek áldott jó emberek. Bár akik el vannak szállva maguktól, azok nem tartoznak bele ebbe a halmazba.

2019. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
42%

Ott a pont 47%!



De MEKKORA PONT! ÉS IGAZSÁG!

2019. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%
Hogy legyen mivel felvágni a barátnők előtt.
2019. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Jól van, 13-as ő sem azért volt elszállva magától, mert kapott pár tucat sablon levelet társkeresőn. Ezek az emberek alapból ilyenek, ilyet fogtál ki. Attól még a legtöbb átlag alatti nő önbizalomhiányos, örülnek ha egy férfi normálisan hozzájuk szól. Tudom, mert sokat ismerek és én is ilyen vagyok.
2019. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%

16-os. Tényleg érdekel, egy nő mitől önbizalom hiányos? Szinte az összes adu-ász a nők kezében van, mármint ami a természetből adódó előnyök. A gond akkor kezdődik, ha egy nő magasról akar választani, és belül megszólal a vészcsengő, hogy talán oda már kevés lesz.


Ne haragudj, de én ezt nem veszem be, hogy már az is ritka, ha értelmesen lehet beszélgetni nőkkel. Képzeld, ezzel a férfiak is így vannak, akkor most hol az igazság?

Én azt látom, hogy a környezetemben a férfiak családot, jó párkapcsolatot, gyereket akarnának, de valahogy ehhez nem találnak nőt. Nem, nem lúzer férfiakról beszélek, hanem olyanokról, akik 35 felett vannak, lakás, autó, egzisztencia. Nem olyanokról beszélek, akik csak dugni akarnak, vagy lógni egy nő nyakán.


Na mindegy, valójában engem ez a téma nem érint.


Ja, még valami. A két nem között az a fő különbség, hogy egy férfi beéri azzal, hogy szereti a a nőt, beéri azzal amit fontosnak tart. Addig a nőknek a rózsaszín köd kell, megélni az álmaikat, majd amikor ezek a dolgok adottak, idővel több kell, majd más, máshogy. Majd megint több, még több. Aztán megint az álmok. A végén meg úgy érzi, hogy milyen rossz az élete, a férje/barátja is már nem olyan. Tudod miért nem olyan? Mert ezt a női folyamatos elégedetlenséget érzi és látja a férfi, de a nők önmaguk számára ez láthatatlan. Ott tudat alatt a hátsó ajtón bekúszik, és lehúz. Az igényekről meg nem is beszéltem, sárm, humor, megbízhatóság, céltudatosság, sport, igényes külső... ebbe a szélmalomharcba meg idővel vagy belefásulnak, vagy feladják a férfiak. Ti nők ezt nem veszitek észre. Vagyis észreveszitek, hogy úgy megváltozott a férfi mellettetek, de még ekkor is őket vádoljátok. Erről már nem egy nővel beszéltem, és azt mondták, van benne igazság. Érdemes lenne igazi férfiakkal is beszélni erről a jelenségről, nem verebekkel, pincsikutyákkal, ostoba lúzerekkel, önimádó egoistákkal.


Jó éjszakát.

2019. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell hozzá társkereső, a való életben is látni. Nálam is próbálkoztak már facebookon és élőben is elég khm... csúnya nők, akik ledöbbentek, hogy nem mondtam nekik igent. Az a helyzet, hogy erről a férfiak is tehetnek, mert annyira leadták az igényeiket és annyira nem válogatnak, hogy még az átlag alatti nőknél is van egy csomó jelentkező, akikből válogathatnak.


Amúgy meg mik ezek a lepontozások? A férfiaknak szólt a kérdés, a férfiak szinte mind ugyanazt írták. "Kedves" nők, ha a férfiak ezt látják a társkeresőn, akkor ne a válaszaikat pontozgassátok le, hanem viselkedjetek úgy, hogy ezentúl mást tapasztaljanak.

2019. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

#18 “egy férfi beéri azzal, hogy szereti a nōt...”


Már bocs, de férfiak közt is ismertem eleget, akinek “semmi sem elég” és el van szállva magától, folyamatosan arra panaszkodik, hogy nem talál társat, mert nagyok az elvárásai, apró hibák miatt kiábrándul bárkibōl, mert neki tökéletes kell. Itt gyakorin is áradnak az ilyen kérdések, ahol a pasik arra panazkodnak, hogy miért nem jut nekik “full-os barátnō”. Nem tudom miért kellene ezt nōi tulajdonságnak leírni...

2019. júl. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%
#19 Szerinted ez csak nōk esetében ilyen meglepō? Ha egy férfi viselkedik így, az természetes? Férfiaknál is sokat tapasztaltam ilyent, sōt mindig az volt a benyomásom, hogy egy vonzó férfi sokkalta szerényebb, mint az ilyen ronda férfiak, akik minden nōnek csapják a szelet és megsértōdnek a visszautasítás miatt. Ja, ne panaszkodjak, mert a férfiaknál természetes ez a viselkedés, csak nōk miatt kell kiborulni és kérdéseket kiírogatni errōl?
2019. júl. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!