Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, aki társkeresőzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, aki társkeresőzik! Ti is felfigyeltetek milyen szinten elszálltak az átlagos és átlag alatti nők a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból beregisztráltam néhány webes és telefonos társkeresőre.

Ahogy nézegetem a profilokat és a leírásokat, csak lestem milyen elvárásaik vannak a nőknek.

Elhízott magukra nem túl igényes nők (plusz pont ha még gyereke is van) olyan mércét jelöltek meg mintha valami szuper modellek lennének vagy nem is tudom..

Nyilván nem csak a kinézet a fontos egy nőnél, de egy átlagos gyerekes nő aki ráadásul a szülőkkel lakik hogyan gondolja, hogy egy saját házzal, kocsival és egzisztenciával, felsőfokú végzettséggel rendelkező 180cm+ férfi jöhet csak szóba nála?

A kiakadásom oka nem egy, hanem iszonyat sok ilyen nő miatt van.

Szinte minden második profilt olvasva, ezt a flegma ki ha én nem stílust lehet felfedezni. Konkrétan azt sugallva hogy átlagos férfiként ne is merj írni mert úgyis tiltva leszel.


Miért szálltak így el a nők?


2019. júl. 20. 23:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%
Na már megint egy Incel. Ki tehet ròla,hogy elcseszted az életedet? Ne a nőket hibáztasd. Mellesleg tudsz egyetemre menni. Akkor felelj meg az elvárásainak. Aztán nem lesz veled flegma.
2019. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%
Igen, minden nőnek ilyen elvárásai vannak. Ha jóképű, magas, kigyúrt, gazdag pasija nem lehet, akkor ne legyen semmilyen. Az a durva, hogy össze is jön nekik, legfeljebb osztozkodniuk kell rajta még két másik nővel.
2019. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%
én nem tudom,hogy átlagos vagy átlag alatti vagyok...mondjuk gondolom az itt lévő panaszkodó férfiaknak tuti átlag alatti lennék..semmi elvárásom azonkívül,hogy legyen esze,intelligenciája. Sajnos ezt az elvárást nem képesek megütni...
2019. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
9%

Hagyjuk már ezt! Azoknak a pasiknak is szupertestu fiatal

instas csaj kell akiken van felesleg,vagy akik már oregednek!

2019. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem kellene sajnálni, ha nem jut ebből a kosár almából.

Az a szerencse, hogy még az elején kiderül, hogy rohad, mint akkor amikor már beleharapsz. Annak sem lesz jobb akit behálóznak. Akikkel ezek kapcsolatba kerülnek 2-5-10 év múlva bánni fogják, hogy megismerték. Végső soron max egy lyukat nyertetek volna a kapcsolatból, aminek meg kellett volna felelni, hogy megnyíljon. Lyukat bárhol találsz, az ujjaidat beforgatva is. Egy értékes személyt nehezebben, de az aranyásók élete sem könnyű. Szerencsejáték az is.

2019. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%

"semmi elvárásom azonkívül,hogy legyen esze,intelligenciája."

Akkor miért nem írsz vissza annak, aki nem néz ki jól?

2019. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint nem csak én tapasztaltam ezt a társkeresőkön.

Hozzáteszem az ilyen kacsaszájú tetőtől talpig szarrá tetovált ki kozmetikázott nőket meg sem szoktam nézni.

A kérdés az átlagos vagy az alatti nőkről szólt.

Viszont azt látom hogy itt néhány nő egyből késztetést érzett, hogy beszólogasson valamit a férfi válaszolóknak...nem értem egyesek miért vesznek magukra mindent amit itt írnak.

2019. júl. 21. 21:00
 28/30 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert ez jó ürügy a férfigyűlöletük kinyilvánítására.
2019. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
91%

Eddig én majdnem minden barátnőmet netes társkeresőkön ismertem meg, szóval nekem messze nem ilyen rosszak a tapasztalataim. A netes társkeresés olyan, mint egy zongora. Most nem arra értem, hogy rohadt nehéz, hanem hogy csak annak szól szépen, aki megtanul rajta játszani. Aki csak agyatlanul csapkodja a klaviatúrát, annak nem sok babér terem, ahogy bármilyen más társkeresési formátumban sem.


Mielőtt ezzel vádolna bárki, el kell mondanom, hogy egyáltalán nem vagyok pénzes, sem kigyúrt, nem utazom havonta (de még évente sem) messzi országokba, nincs villám, politikai hatalmam, nem vagyok se színész, se popsztár. Ennek ellenére szinte minden nő, akinek írtam, pozitívan reagált, és teljesen normálisnak bizonyultak. Az más kérdés, hogy nem minddel találtuk meg a közös utat, de minimum jól elbeszélgettünk.


Fel kell ismerni, ki az, aki csak egót fényezni, piackutatni vagy aranyásni van fent. Egy profilképből azonnal látni a regisztráció szándékát, a célcsoportot vagy annak hiányát. Aki minden képén tengerparton, elefántháton, jachton, sportkocsiban szerepel, az nyilván ezt az életszínvonalat szeretné tartani, és ehhez keres mecénást. Nyilván talál is, de nem te leszel az.


Akinek csak az arca látszik, erős sminkkel, rúzzsal, az is retusált műtermi fotókon, az valóságban úgy néz ki, hogy jobb kihagyni. Az ilyen nők gyakran tévesztik meg a neten zsongó, lukra éhes hím-legyeket, akik persze a mennyiségükkel elkápráztatják őket, ezért emelik irreális szintre az elvárásaikat. Ez a "ragyogásuk" az első 10 randiig tart, amikor a megbeszélt találkozóra a becserkészett gazdag szupermodell férfiak már el se jönnek, vagy hozzák a 30 kilós pocakjukat és a letagadott 10-15 évüket is, ami a képeken még nem szerepelt, kiderül, hogy "válófélben" lévő feleségük van, 3 gyerekkel, és tényleg cégvezetőként dolgoznak, de csak a saját, egyszemélyes bétéjükben, ami már több éve nem működik.


Ha egy nő semmit nem képes magáról írni, vagy csak a szokásos, teljesen semmitmondó információkat (szereti a természetet, zenét, sportot, mozit, színházat, szeret társaságban lenni, de néha bekuckózni egy pohár kakaóval...), az olyan fantáziátlanságra vall, amit én személy szerint messze elkerülök.


Azokkal érdemes próbálkozni, akikről hétköznapi fotók vannak, lehetőleg természetes környezetben, vagy szokatlan, eredeti, érdekes, az egyéniségüket kiemelő módon bemutatva. Akik képesek értelmesen megfogalmazni, milyenek, fantázia és önállóság csillok a soraik közt. Akiknek nem lóg bilibe a kezük, de nem is elkeseredettek, egészséges egóval és akár öniróniával képesek vállalni az erősségeiket és a gyengeségeiket is.


Persze ezek az én preferenciáim, nem mindenkinek azonosak az igényei. Csak azt akarom ebből kihozni, hogy a jó vadász nem gézigránáttal vadászik, hanem távcsöves puskával. Azaz nem sok nőnek kell írni, és sírni, hanem azt megcélozni, akit tényleg érdemes, akkor viszont szívre célozni és határozottan meghúzni a ravaszt.

2019. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29 "Ha egy nő semmit nem képes magáról írni, vagy csak a szokásos, teljesen semmitmondó információkat (szereti a természetet, zenét, sportot, mozit, színházat, szeret társaságban lenni, de néha bekuckózni egy pohár kakaóval...), az olyan fantáziátlanságra vall, amit én személy szerint messze elkerülök."


Csak ez olyan extrém ritka, hogy lehet egy társkeresőn nem is találsz ilyet, egyáltalán, de ha igeny akkor is keveset, és annak nagy része is elhagyott reg.

2019. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!