Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar férfiként már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiként már nem is lehet magyar barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyre több magyar nőt látok külföldi (színesbőrű) férfiakkal, miközben jópár ismerősöm egyedül van magyar férfiként, köztük én is állandó ignorálások közepette... Illetve itt is lehet ezt tapasztalni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Azért egy picit aggasztó a dolog... Talán nekem is külföldön kéne szétnéznem?



2019. júl. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan fiúk, mintha a magyar férfiak szentek lennének. Pedig ők is gyakran azt vallják, hogy "az asszony verve jó".
2019. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
79%

Úristen, azért, mert a fehérbőrűek jobban tetszenek, mint a sötétebbek, nem vagyok rasszista. Az alacsony pasik sem tetszenek, vagy a bajszosak sem, az öregek meg a szőkék sem, mégsem akarom kiírtani őket. Nem tartom kevesebbre, csak nekem nem tetszik.


A kérdésem az volt, hogy az nem opció, hogy egy fehérbőrű magyar nem rasszista? Ha nem akarok rasszista pasit, akkor csak sötétbőrűvel jöhetek össze?

2019. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
0%
Mi kivetni valód van a feketékkel, csak nem rasszista vagy? Minek neked mindenáron fehér?
2019. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
84%
Cicuka, ott írtam le, hogy nem tetszenek. Az, hogy valakit magammal egyenlő embernek tartok, nem azt jelenti, hogy meg akarom őket dugni. Jobban lebutítani nem tudom, kiscsillag, valakit kérj meg, hogy magyarázza el.
2019. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
0%

Tehát rasszista vagy, és nem tudod őket elfogadni!

Csak te tudat alatt vagy az... végülis akinek a nagyapja náci, attól mit várjon az ember?

2019. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
13%
Te bolond vagy némber? Aki fehér az rasszista? Pont te vagy az ezzel a hozzáállással. Az h 1000cigóból 1 dolgozik, többi meg az utcán késelget az nem rasszizmus, hanem tény. Menj járj egyet Miskolcon éjjel. Nácikat látsz horogkeresztel a fejükön törni zúzni késelgetni? Ugyanez a helyzet ám New York-ban is, csak ott nigga az érintett népcsoport. A másik riherongy inkább cgánnyal jönne össze, azt mikor az utcán késelgetnek, akkor meg menekülést/segítséget vár a fehértől. A saját népem lányainak felfogása. Jézus, menjetek akkor szaud arábiába, ott senkit nem fog érdekelni a véleményetek, aztán ha rikácsolsz még a fejedet is levágják. Az ilyen ott kapjon enni ahova vágyik, ne itt manipuláljon, meg ilyen ostoba kettős mércével mérje a világot...
2019. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvasom végig a hozzászólásokat, csak egy kérdésem van..

Te az utcán nem látsz magyar párokat? Végigmész és mindenhol magyar nők csak és kizárólag külföldi férfiakkal vannak?! Melyik városban élsz?


Vagy mi ez a teljesen felesleges rinyálós kérdés?

2019. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
89%

Annyira képmutató az egész.


Remélem ugyanazek a nőkkel szemben kritikus férfiak írnak a szexualitás rovatba is, h milyen jók a roma, brazil, néger, thai egyéb etnikumú nők az ágyban, bezzeg ott orrba - szájba dícsérik őket.

Vagy gyerekek mondja már meg valaki, hogy csak a férfiaknak jár az "egzotikum"?


Vagy csak szimpla trollok játszanak itt és csak a nők lejáratása a cél megint?


Sosem láttam akkora hisztit csapni az ide írogató nőket, ha egy férfit ha kiírta, hogy külföldi esetleg mas rasszú felesege van, mint amit az itteni ferfiak tesznek. Nyilván kell mindenkit imádni, de ez a paranoia a külföldi férfiak miatt egyszerűen nevetséges és gyerekes. Legyen már vége.

2019. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ne lehetne? Csak ki kéne menni az utcára, a boltba, a szórakozóhelyre! Meglásd, a gyk-n kiragadott két kérdéseden túl is van élet! ;)
2019. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
61%

Miert akarsz magyar baratnot?

Nagyon nagyok az elvarasaik a magyar noknek, meg azoknak is akik nem is neznek ki olyan jol.

Nekem kulfoldi felesegem van es nagyon boldogok vagyunk.

2019. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!