Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar férfiként már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiként már nem is lehet magyar barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyre több magyar nőt látok külföldi (színesbőrű) férfiakkal, miközben jópár ismerősöm egyedül van magyar férfiként, köztük én is állandó ignorálások közepette... Illetve itt is lehet ezt tapasztalni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Azért egy picit aggasztó a dolog... Talán nekem is külföldön kéne szétnéznem?



2019. júl. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
77%

"Liberális amerikai társadalom, ha nincs 200 000 forintos órád, meg 10 milliós kocsid, nem vagy senki a nők szemeben - én pont leszarom mondjuk - 40 ezres pólód... már oda se jönnek." Ti néha kiléptek az instagramm világából az utcára??? :OO


Az ismerősi körömben egy férjnek. barátnak sincsen ennyibe kerülő ruhája.

Ja hogy ti insta modellt akartok.

2019. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
70%

A te ismerösi köröd hány évesekből áll?

35-50-esek ugye? Az megint egy másik generáció... még tán nem

Ilyen agyatlan mint ez...

2019. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők tehetnek róla, hogy nem kellesz nekik. Ne itt sírj!
2019. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
36%
70: Pont, hogy amerikai énekesnő válaszolni fog, ha kérdezel tőle. Persze lehet, hogy nem Rihanna vagy hasonló ismert arc, de egy underground csajszi biztosan. Magyaroknál nézd meg ugyanezt, már egy falusi haknizenekar sem fog válaszra sem méltatni. Sok cégnél kollégák forgatják a fejüket, ha 100 forinttal nő az órabérük. Ők már más emberek. :D De! Sajnos ez Magyar mentalitás.
2019. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
72%
Itthon még nem láttam olyan magyar nő-fekete faszi párt, akik együtt öregedtek meg. Viszont olvastam egy csomó ilyen "love sztorit", aminek általában az lett a vége, hogy a csaj szült egy fekete gyereket, apuka meg elhúzott a fenébe.
2019. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a fiatal lányok divat majmolása. Korombeli,35-40közötti nőket max.elvétve látok színesbőrű férfivel.

Őszinte leszek,mégha lepontoztok is...

Nem tudnám elképzelni ,hogy színesbőrű párom legyen . Akár néger,akár roma,de még csak ázsiai sem. Eleve a barna bőrszín engem .... taszít(leírom,ez van) Nem azért,mert ők rosszabbak lennének mint mi,persze olyan is van,de nem emiatt.Megmondani nem tudom,hogy miért. Rasszista sem vagyok,de elképedek amikor roma-magyar párost látok. Nem kéne keveredni. Mi a mieinkkel,ők az övéikkel és ez így jó. Teljesen már kúltúra. El sem tudnám képzelni,hogy roma férjem van és kuss a nevem,ha nyilvános helyen sétálunk,nekem le kellene maradnom,mert nem sétálhatok mellette stb...És mint írtam,nekem a barna bőrszín olyan,mintha -képletesen értsd- ezer fokot árasztana magábol,így nem szeretnék közvetlen közelében lenni állandóan.

Gyerekkoromban roma játszótársam volt,szintén lányok. Iszonyat tiszták,iskolába jártak,a család olyan volt mint mi magyarok,csak a bőrszínűk nem fehér volt.Szóval nincs bennem rasszizmus a normálisakkal szemben. De hajlamos előjönni ha retkes,igénytelen zsiványt látok. A néger meg szegény...a nagyon sötét színe ami zavar,ott már tényleg csak ez. Mivel személyesen nem ismerek ilyen bőrszínű embert . Kis tejeskávékat szoktam látni,testvérpár,borzasztó elevenek,de emellett illemtudóak.2 kisfiú.

2019. szept. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!