Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos kinézetű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos kinézetű nők bomlanak értem, de ha egy nő már egy picit is szebb, már elérhetetlen számomra. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Frissen elvált 30-as férfiként újra belevetettem magam a csajozásba, mivel már az elmúlt 9 évben kijöttem a gyakorlatból. Korábban kölök képűnek, jófiú kinézetűnek mondtak, ám mostanra férfiassá, sármossá váltam szerencsére. Eddig is felfigyeltek rám a nők, azonban most hogy elkezdtem kigyúrni magam és végre tudatosan divatosabban öltözködöm, nagyjából ötvenszer több nőnek bejövök. Sok emberrel találkozom a munkám során, szinte minden nap ilyeneket kapok a nőktől:

Ne haragudj, bejelölhetlek facebookon? Megismerkednék veled...' - És ehhez hasonló burkolt vagy kevésbé burkolt ajánlatokat....

Ami jól hangzik, csak egy gond van: mindegyik kivétel nélkül átlagos nő, akik annyira nem mozgatnak meg. (egynémelyiket játszi könnyedséggel meg is kaptam egy éjszakára...)


A szép nők ugyan nem nyomulnak rá pasikra, ami teljesen érthető. Azonban bármit teszek, egyszerűen nem tudok egy szép nőt meghódítani.

Kommunikatív vagyok, jókat el tudok beszélgetni-nevetgélni a szép nőkkel is. De valamiért mindig behúzzák a féket az ismerkedési fázisban és vagy friendzone-ba kerülök, vagy felszívódik a nő.


Nem modell alkatú nőre vágyok én, csak egy, az átlagosnál picit szebb, természetes szépségre. Akinek a fotóját bátran megmutathatom a barátaimnak és elismerő szavakat kapok rá. Nem tehetek róla, az ilyen nők jönnek be....


(Egzisztenciálisan az átlagosnál talán egy picit jobban keresek, gyerekem nincs.)



2019. júl. 22. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az átlagnál is rondább nő vagyok és elég jóképű a pasim. De nagyon örülök, hogy nem vagyok szép nő, mert aki engem választ, az tényleg nem a külsőségek alapján ítélkezik.
2019. júl. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Az írásod alapján eléggé felszínes, undorító a stílusod. A kérdésedre meg a válasz : azért nem kellesz a szebb nőknek mert te magad rossz helyre sorolod. Nem nézel ki olyan jól hogy egy ilyen nő kezdjen veled! Akiknek be jössz az a te kategóriád.
2019. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Ide is azt írom, mint a minap kesergő magát szuerpszépnek tartó kislánynak:


1. Mégse vagy olyan jókinézet, mint hiszed


2. A szép nők bárkit megkapthatnak,nálad jobb kinézetűeket is


(3) Ha már ismerkedés során átsüt ez a "villogjak a nőmmel" stílus, akkor nem csoda :D

2019. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 10 full egyforma hozzászólást :) "Mi mind egyéniségek vagyunk" XD
2019. júl. 23. 18:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tűnsz fel nekik vagy érzik azt, hogy nem akarsz komolyat tőlük. Kérdezz meg egyet, hogy miért nem felelsz meg neki. Mi nem tudunk neked hiteles választ adni, mivel nem is látsz minket.
2019. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hat egy olyan no,akiert tobb ferfi oda van(es ez lehet azert is mert szep,tobbek kozott) nyilvan amiert van amibol valogasson,es hozza van szokva ahhoz,hogy sokan udvarolnak neki,nem adja magat olyan konnyen.. nem biztos hogy nem nezne rad egy egy szep no sem...csak ne vard el toluk,hogy ok fognak nalad kezdemenyezni,ha korulottuk loholnak mondjuk 30an..

de ez valahol normalis... az eletben ha valamibol kevesebb van,vagy valami ertekesebb akkor nehezebb hozzaferni..

24 l

2019. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!