Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azt hittem, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, hogy szerelmes vagyok a munkatársnőmbe, ezért elhagytam a feleségemet, de megbántam. Vissza lehet ezt még csinálni?

Figyelt kérdés

Kihangsúlyoznám, hogy a feleségemet nem csaltam meg fizikálisan. Amíg együtt voltunk, hűséges voltam hozzá és nem feküdtem le rajta kívül senki mással. De leírhatatlanul vonzódtam a munkatársnőmhöz, úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok. Egy fél évig őrlődtem, hogy mit tegyek, egyszerűen nem tudtam szabadulni az érzéstől és ezért végül úgy gondoltam, hogy ez a házasság így nem fair a feleségemmel szemben sem, meg velem szemben sem. Azt gondoltam, hogy ő is olyan férjet érdemelne maga mellé, aki csakis őt szereti, és én is megérdemlem, hogy olyan nővel legyek, akit szeretek. Vagyis mindketten jobbat érdemlünk, és a legjobb, amit tehetek ebben a helyzetben, ha elválunk. A kolléganőm mindig is tetszett, már amikor ehhez a céghez kerültem, akkor is azt éreztem, hogy valami nagyon vonz benne, de akkor még távolt tudtam tartani magamtól. Viszont idővel, ahogy a munkahelyen egyre többször kerültünk össze céges megbeszéléseken, csapatépítőkön, a kolléganőmmel egyre közelebb és közelebb kerültünk egymáshoz, egyre többet beszélgettünk munkán kívül is, sőt, néhány alkalommal már közös programokat csináltunk, meló után elmentünk kettesben meginni egy kávét, vagy beültünk egy cukrászdába beszélgetni, és akkor már kezdtem azt érezni, hogy ez így hosszú távon nem lesz jó...


Nem megcsaltam meg a feleségemet, viszont azt éreztem, hogy elkezdtem veszélyesen közel kerülni a kolléganőmhöz, aki valami rendkívüli módon vonzott. Szerelmesnek éreztem magam, de tudtam, hogy ez az egész helyzet így nem fair senkivel szemben sem.

Ezért végül is leültem a feleségemmel beszélni, elmondtam neki, hogy úgy érzem, hogy részemről ez a házasság nem megy tovább, hogy külön boldogabbak lennénk, és hogy el szeretnék válni, mert beleszerettem valakibe, akivel ugyan nem történt még köztünk semmi sem, de nem tudnám tiszta szívből megígérni neki, hogy a jövőben sem fog történni... és úgy érzem fairnek, hogy még mielőtt bármi olyasmit tennék, amivel csak megbántanám őt, úgy helyes, ha itt és most inkább lezárjuk ezt a házasságot.

A feleségem érthető módon eléggé kiborult, végigbőgte azt a napot, de utána szépen meg tudtunk beszélni mindent, így végül tudomásul vette és elfogadta a döntésemet, hogy szeretném befejezni vele és hazaköltözött a szüleihez.


Ez kb 4 hete történt. Viszont szinte már az első héten megbántam, és azóta lassan 1 hete már ott tartok, hogy semmi másra nem tudok gondolni, csak a feleségemre. Hogy hiányzik és hogy mennyire hülye voltam és hogy most már lelkem mélyéből megbántam ezt az egészet. Nem érzem magam szerelmesnek sem már, egyszerűen olyan, mintha elmúlt volna a vágy. A kolléganőmmel egyáltalán nem olyan semmi, mint amilyennek korábban képzeltem... hiába jöttem vele össze, kiderültek olyan tulajdonságai, amiket azelőtt elrejtett. Azt hittem, hogy ő álmaim nője, de rá kellett jönnöm, hogy rohadtul nem... álmaim nőjét ugyanis én magam dobtam el a saját ostobaságom miatt, mert azt mondtam neki, hogy válni szeretnék...


Szerintetek még meg lehet menteni valahogy a házasságomat? Nem akarom elveszíteni a feleségemet! Hülye voltam és vak, de rájöttem, hogy a feleségem nélkül már nem tudnám elképzelni az életemet. Nem szeretnék elválni! Vissza szeretném kapni a feleségemet!


Mit tudok tenni?


A kolléganővel természetesen szakítottam, nagyjából 1 hete megmondtam neki, hogy amit tettem, nagy hiba volt, és ne haragudjon, de részemről ez így mégsem fog menni...


Szerintetek van még esélyem, hogy helyre tudjam hozni ezt a házasságot?



2019. dec. 10. 14:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
62%
49-es és 50-es voltam.
2020. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
62%
25-ös a stílust olvasva nekem is ez jutott eszembe, hogy aki írta nem pasi, hanem nő! Első gondolatom ez volt.
2020. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
78%
Az összes válasz közül egy írt a harmadik oldaláról akit átvert a férj de az asszonyt is. A többi választ asszonyok oldaláról olvastuk és valószínűleg tapasztalt emberek oldaláról. 25-ös válaszát teljesen meg tudom érteni csak kiegészíteném hogy nem neki kellett volna pszihológushoz járnia hanem annak az embernek aki majdnem tönkre tette. Szóval 46-os te is olvashattad hogy a pasi írta, hogy nem tud olyat mondani ami indokolná hogy rossz házasság miatt a hormonjai zavarták volna a másikhoz. Úgy viselkedett mint egy tinédzser barát akinek még csak barátnője van. Amúgy szerintem ez a kezdő szoknyapecérek első ténykedésének jelei, vagy magának se vallja be és mégis voltak problémák otthon vagy nagyon unatkozott. Elmondása szerint imádja az asszonyt akkor elvileg nem kéne hogy ilyen helyzet elbizonytalanítsa. De ha imádja tegyen érte. Egy igazán szerelmes pasit nem bizonytalanít el semmi, ha a férfi igazán szeret. De kívánom hogy ez csak pillanatnyi hormonzavar legyen, és legyen minden happy járjanak párterápiára de ne csak nekik a másik nőnek is legyen happy, de azért azon is el kéne gondolkoznia hogy nem vállt el miután beszélt az asszonnyal hogy ne hari nem téged szeretlek hanem egy másikat és aztán egy hét után valószínűleg ez a beszélgetés a másiknál is lezajlott de van egy olyan sejtésem hogy nem békés beszélgetés formájába mint ahogy az asszonnyal lehet valami nem tetszett a kérdezőnek és hirtelen elkezdett hiányozni neki az az egy nő aki a szerelme, khm mert ugye a harmadik csak vágy volt. Khm. Kiváncsi lennék ha ez forditva zajlik hogy reagált volna. Vagy ha ő a harmadik. Egy hétig összeköltözött egy nővel aki most valószínűleg padlón van. És nem hiszem hogy a harmadikkal szépen megbeszélte volna ezt a dolgot. Valószínüleg nem ízlett a tökfőzelék első körben. Számomra az furcsa hogy el volt varázsolva a pasi állítólag de szerintem a csaj megtett neki olyat amit az asszony nem és a Sikló Janira azt hitte hogy szerelem de ez is csak kacsa semmi más ami már ugye nem megy vissza a harmadikhoz. Szerencsés a harmadik én azt mondom reméljük ő is jól van.
2020. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
13%

Nem olvastam végig a válaszokat, de azt tudom mondani, hogy előbb kellett volna a kolléganővel összejönni, megtapasztalni, hogy nem jó. Bevallom, nem a legszebb stratégia, de most nem ülnél ekkora szаrban, hanem el tudtad volna tenni okosba a kolléganőd, hogy hát, nem is olyan jó, maradsz a feleségeddel és megtanulod őt újra értékelni.


Szerintem, az ilyen próbák kellenek ahhoz, hogy megerősödj a kapcsolatodban, de titokban kell, hogy maradjanak.

2020. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
57%

Ha ugy lepett volna ahogy az utolso irja, akkor mindenki okosan tanacsolta volna hogy tisztessegesen kellett volna lepni elobb kilepni a hazassagbol es utanna lepni a koeganovel.


És most hogy valamilyen szinten tisztessegesen lepett ki a hazassagbol,es utanna lepett.le a kolleganovel, mindenki karorvendoen ir arrol hogy mennyire megérdemli.

Akkor ez helyes embero gondolkodás,helyes magatartás ?

2020. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés feltevésekor egyértelműen azt gondoltam, hogy van esély! Tovább olvastam, láttam, hogy jól alakulnak a dolgok, és azt is, hogy tényleg, igazán megbántad. De most már igazán kíváncsi lennék arra, hogy mi lett a vége! :D
2020. aug. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 acelsziv ***** válasza:
100%
na mi lett?
2020. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Felmondtam a munkahelyemen, eljöttem onnan. A feleségem után költöztem, mivel ő munkahelyet váltott és máshová költözött, mikor szétmentünk. Kaptam tőle egy második esélyt, azóta pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy bizonyítsak neki és megmutassam, hogy komolyan helyre akarom hozni, amit elszúrtam. Nagyon megbecsülöm ezt a lehetőséget. Tudom, hogy nem jár mindenkinek második dobás... Szeretném, ha a feleségem is látná, mennyire nagy becsben tartom, hogy megajándékozott még egy eséllyel, és igyekszem méltóvá válni a bizalmára. Próbáljuk újjáépíteni az életünket, és tiszta lappal, elölről kezdeni. Terápiára járunk, aktívan dolgozunk rajta. Mindent megteszek azért, hogy sikerüljön - és egyelőre azt gondolom, hogy nagyon jól haladunk. :)
2020. nov. 8. 11:32
 59/61 anonim ***** válasza:
70%
Sok sikert! Azért az nagyon ritka,hogy a férfiak belemennek a párterápiába.Gratulálok!
2020. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
65%
Szuper hírek, drukkolok! :) (#56 voltam. :) )
2020. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!