Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan megy szét egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan megy szét egy házaspár 1-2 éves gyerek mellett? Mik a buktatók?

Figyelt kérdés

A tágabb környezetemben 6 (!) ilyen pár van. Férj-feleség, évekig boldogság, mindenki tisztességes (mindig megtudom ha megcsalás van, mert én vagyok a lelki szemetesládája mindenkinek ebben a témában, de egyikük sem csinált semmit). Sajnos a szétválás körülményeibe már nem avatnak be. El se tudom képzelni mi történt. Voltak akik terhesség közben mentek szét, voltak akik gyorsan összeházasodtak, majd a gyerek születése után 4 hónappal már másik nővel láttam a férfit, vele is élt együtt! Másoknál 2 éves volt a kicsi. Okokat nem tudok, azt mondják így alakult, elmentek egymás mellett.

Nekünk most jön a baba és nem szeretnék ezekbe a hibákba esni. A szexmentesség nekem férfiként nem téma, úgy tudom az esetek többségében ebből van a gond. A feleségem mondta, hogy a terhesség alatt 9 hónapig biztos nem lesz semmi, meg utána még 3-4 hónap. Azt mondta nem zavarja ha maszturbálok más nők képeire ebben az esetben.

Ezzel szerintem ezt a szex dolgot kipipáltuk. Milyen más körülmény lehet, ami miatt egy boldognak induló család, elötte boldog párokkal szétmegy? Mi lehet az a dolog ami miatt egy férfi otthagyja a kicsi gyerekét? És mi lehet ami miatt egy nő inkább egyedül marad? Hangsúlyozom egyik srác sem erőszakos, egyiküknél sem volt veszekedés. De mindegyik pár a gyerek dolog körül ment tönkre.


2019. dec. 29. 13:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
A pasit idegesíti a gyereksírás, hiszti, állandó hangzavar, rendetlenség. A nő elfelejt nőnek lenni, igénytelen lesz, csak a gyerekre koncentrál.
2019. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Krízishelyzetben derül ki, hogy kit milyen fából faragtak és milyen ember is igazából! Sok pár szerintem ilyenkor jön rá, hogy semmi keresnivalójuk egymás mellett. Sokan csak azért jutnak el az esküvőig, meg a gyerekig, mert ez a "szokás", nem pedig azért, mert tényleg egymás mellett képzelik el az életet.
2019. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Azért 9 hónapig kicsit túlzás a szexmentesség... Meg utána a 3-4 hónap is talán. A feleséged már le akar pattintani téged. :D
2019. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

-Apa állandóan fáradt a munka miatt, anya a gyerek miatt.. nem fordítanak elég minőségi időt egymásra, mert fáradtak mint a sz@r.

-Soha sincsenek kettesben, mert a gyereket nem tudják/nem akarják másra bízni.

-Utólag jönnek rá, hogy a gyerkőcöt nem lehet kikapcsolni és eltenni a szekrénybe, csak mert ők fáradtak.

-Ill a gyerek csak "házasságmentő" dolog volt a számukra.

-rájönnek, hogy nem élték ki magukat, a gyerek nem az önmegvalósításuk.


mindegyikre láttam már példát.

2019. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

"terhesség alatt 9 hónapig biztos nem lesz semmi"


Ezt ne vedd biztosra.

2019. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
A fentieken túl sok helyen konfliktusfirras a pénz. Egy fizu késik a kiadás pedig megnő
2019. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
57%

Most megmondom, hogy ti lesztek a következők, mégpedig a kedves nejed miatt.

Teljesen fölösleges 9+4 hónap szexmentesség, ha nincs komoly betegsége a nődnek. Nem is egészséges az étvágya, ha ennyit kibír. Neked sem, ha ennyit kibírsz.


A nő már most átkapcsolt CSAK anyuka üzemmódba. Téged sz@rba se néz, max bankautomata és spermadonor leszel.


Ne legyen igazam, de ebből a hozzáállásból nekem ez jön le.

2019. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

"Azt mondta nem zavarja ha maszturbálok más nők képeire ebben az esetben"


De rendes, h még ezt is megengedi...

2019. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
De mégis miért ne lenne szabad terhesség alatt szexelni? Eltiltott az orvos?
2019. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Azért nem akar szexelni mert ott a baba, nekem meg nagyobb van és fél hogy elvetél vagy baja lesz miatta a kicsinek. Ezt megértem, én se akarom hogy baj legyen. Úgy vagyok vele, hogy ha 19 éves koromig kibírtam szex nélkül, akkor ez a néhány hónap is eltelik majd a baba érdekében.

Anyuka üzemmód. Ebben sem látok problémát, majd ha minden szokás kialakul akkor visszaáll a régi rend. Egyik barátnője ugyanígy volt. Szülés után 6 hónappal már talpig sminkben tolta a babakocsit. Ő is ilyen lesz.

Pénztárca a férfi. Mi baj van azzal ha viszem haza a pénzt a saját gyerekemnek és ezért túlórákat is vállalok? A saját gyerekem, mi mást kéne tennem?

2019. dec. 29. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!