Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan megy szét egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan megy szét egy házaspár 1-2 éves gyerek mellett? Mik a buktatók?

Figyelt kérdés

A tágabb környezetemben 6 (!) ilyen pár van. Férj-feleség, évekig boldogság, mindenki tisztességes (mindig megtudom ha megcsalás van, mert én vagyok a lelki szemetesládája mindenkinek ebben a témában, de egyikük sem csinált semmit). Sajnos a szétválás körülményeibe már nem avatnak be. El se tudom képzelni mi történt. Voltak akik terhesség közben mentek szét, voltak akik gyorsan összeházasodtak, majd a gyerek születése után 4 hónappal már másik nővel láttam a férfit, vele is élt együtt! Másoknál 2 éves volt a kicsi. Okokat nem tudok, azt mondják így alakult, elmentek egymás mellett.

Nekünk most jön a baba és nem szeretnék ezekbe a hibákba esni. A szexmentesség nekem férfiként nem téma, úgy tudom az esetek többségében ebből van a gond. A feleségem mondta, hogy a terhesség alatt 9 hónapig biztos nem lesz semmi, meg utána még 3-4 hónap. Azt mondta nem zavarja ha maszturbálok más nők képeire ebben az esetben.

Ezzel szerintem ezt a szex dolgot kipipáltuk. Milyen más körülmény lehet, ami miatt egy boldognak induló család, elötte boldog párokkal szétmegy? Mi lehet az a dolog ami miatt egy férfi otthagyja a kicsi gyerekét? És mi lehet ami miatt egy nő inkább egyedül marad? Hangsúlyozom egyik srác sem erőszakos, egyiküknél sem volt veszekedés. De mindegyik pár a gyerek dolog körül ment tönkre.


2019. dec. 29. 13:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

30. Nagyon jó, hogy férfiként így látod a dolgokat. Ha minden férfi ilyen lenne, nem lenne annyi vàlàs sem.

Egy terhesség baromi nagy hormonlöket a szervezetnek, sokan pszichésen is kikészülnek tőle, csak ezt a hozzátartozók/férj későn vagy soha nem veszik észre. Vagy csak nem akarnak róla tudomást venni, mert önzőek.

Maradj ilyen :)

2020. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
57%
"Ha minden férfi ilyen lenne, nem lenne annyi vàlàs sem." - az lehet, de sokkal több boldogtalan ember lenne.
2020. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

#30


A 2 óra szenvedés az lóf**z ahhoz képest, hogy van aki 3 napig vajúdik és a végén mégis császár nelkul szül meg. Így is azért sipákolnak, hogy túl sok a császár.


Nekem az jön le, hogy nem vagy boldog ebben a kapcsolatban. Azt gondolod, hogy ez az élet rendje, ez van, ezt kell elfogadni, mert jobb úgysincs. A havi 2-3 szex édeskevés és ez ellen semmilyen elfogadható kifogás nincs.

2020. jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a nő nem szeret téged kedves kérdező. Én 3 gyermeket szűltem. Egyik sem volt egyszerű, mindegyikkel veszélyeztetett terhes voltam vetélés gyanu miatt. Az első 3 hónapban mondta a doki hogy jobb lenne vigyázni utánna mehetett tovább miden. Az utolsó terhességem volt rosszabb ott nagyon sokat voltam kórházba. Viszont olyannak nem szabadna lenni, hogy egy normál terhességnél nincs aktus, vagy esetleg kényeztetés. Nálunk a párommal az utolsó terhességemnél tíltotta az orvos nyitva volt a belső méhszáj. Utánna cukros lettem szülésig kórház. De míg itthon voltam nem volt olyan hogy el hanyagoltam volna. Nem csak a behatolás számit szexnek és igen sok pasi az elhanyagolás miatt fog mást keresni előbb vagy utóbb. Aztán a nő ott marad egyedül, siránkozik, hogy elhagyott, megcsalt a párom mekkora szemét, holott tehetett volna ellene másképp is, és talán a kapcsolatuknak is jót tett volna.
2020. jan. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem zavarja hogy más nők képeire maszturbálsz??????Hát megáll az eszem egyes embereken hát én 3 gyereket szültem majdnem végig volt sex amikor már nem javasolta az orvos sem hanyagoltam el a férjem szülés után sem és miután letelt a két hónap és minden rendben volt folytattuk ahol abbahagytuk.Fáradtság ide vagy oda most is dolgozunk mindketten háztartást vezetek gyerekeket nevelek és most is gyakori és jó a sexuális életünk.Kifogás ebből sexmentes házasság lesz előbb vagy utóbb mi 20 éve vagyunk házasok
2020. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!