Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Számít valamit válásnál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit válásnál hogy bebizonyítom hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy magánnyomozót akit itt ajánlott valaki régen ( [link] ), az ki is derítette hogy a férjem megcsal, fényképeket is készített. A kérdésem az lenne, hogy van e értelme ezeket felhasználni a bíróságon? A nyomozó azt mondja, hogy a bírótól függ, de én nem vagyok ebben biztos... Tudna valaki segíteni ebben?
2010. júl. 21. 12:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
nem számít ... akár azért is elválhatsz töle mert szörös a háta .. tökmind1
2010. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Semmit.Ez nem amerika.
2010. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
mi szükség erre? váljatok el, mindenki menjen a maga útján és kész
2010. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Már nem. Eltörölték a hűségsértést a magyarországi törvények közül. A perköltség miatt viszont számít, mert ez egy bizonyíték annak, hogy miatta ment tönkre a házasság.
2010. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Csak azért nem mindegy mert ő éveken keresztül munkanélküli volt, míg én keményen dolgoztam. És a vagyonmegosztás miatt egyáltalán nem mindegy!!!
2010. júl. 21. 12:35
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
de a vagyon megosztásnak nincs köze a megcsaláshoz.
2010. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
19%

akkor szivacs ... azt viszon könnyen bebizonyitod a biróságon

inkább ehez szerezd meg a szükséges okmányokat (kereseti igazolás, stb.)

2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
21%
Értemén, persze. Ő munkanélküli volt, te válni akarsz, és a vagyonmegosztás a fontos. Ő munkanélküli volt, neked meg van pénzed magánnyomozókat fogadni. Hogyne érteném, ismét egy kisemmizett férj válik hajléktalanná. Ahelyett, hogy elválnátok szépen, csendben, most elveszel mindent, csak mert a házasságban te voltál a tökéletes, ő meg aki félrekúrt. Az éremnek persze nincs is másik oldala, mi?
2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
62%
Számít vagy nem, ÉN BIZTOSAN 100 SZÁZALÉK FELHASZNÁLNÁM A MAGÁNNYOMOZÓ BIZONYÍTÉKAIT!!! Elvégre a megcsalás is egy válóok!
2010. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
A magánnyomozó 50.000 Ft-ba került. Édesanyáméktól kaptam rá a pénzt. A férjem 5 éve nem dolgozik, én orvosként dolgozom, volt hogy gyalog kellett mennem a betegekhez mert visszavették a kocsinkat mert nem tudtuk fizetni rá a hitelt, mert a férjem adósságait kellett törlesztenünk. A férjem többször megvert, volt hogy a gyerekem szeme láttára. Ne haragudj, de ennyi megaláztatás után egyáltalán nem érdekel hogy hajléktalan lesz!!!
2010. júl. 21. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!