Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Számít valamit válásnál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit válásnál hogy bebizonyítom hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy magánnyomozót akit itt ajánlott valaki régen ( [link] ), az ki is derítette hogy a férjem megcsal, fényképeket is készített. A kérdésem az lenne, hogy van e értelme ezeket felhasználni a bíróságon? A nyomozó azt mondja, hogy a bírótól függ, de én nem vagyok ebben biztos... Tudna valaki segíteni ebben?
2010. júl. 21. 12:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%

Jobban jársz, ha megegyeztek a vagyonról, mert lehet, hogy a férjedet jól kisemmized, de az ügyvédet meg jól ELTARTOD.

Évekig tartó per mit gondolsz mire jó az ügyvédnek? Hogy ő is etesse a családját, te meg dolgozol és fizetsz.

2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
73%
Jah, a feleség dolgozik, neveli a gyereket, gürizik, a munkanélküli férj meg ahelyett h munkát keresett volna inkább félrekúrt... Miért járna már neki ugyanannyi? Egyébként meg felháborító, hogy eltörölték a hűségsértést! Amúgy szerintem lojalitás kérdése, mennyire veszik figyelembe, de szurkolok neked!
2010. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
81%

El foglak keseríteni, bocsánat:


1.

Nem számít, hogy megcsalt, mert a magyar jogrendben nem létezik a válook fogalma.


2.

Vagyonmegosztásnál nem számít, hogy a házasság alatt kinek mennyi ideig volt munkája, mert aki otthon van, azt háztartásbelinek tekintik, aki kvázi természetben járult hozzá a közös élethez.


Idézem neked a csjt. vonatkozó részét, az egész törvényt pedig itt találod:

[link]


"Csjt. 27. § (1) A házasság megkötésével a házastársak között a házassági életközösség idejére házastársi vagyonközösség keletkezik. Ennek megfelelően a házastársak osztatlan közös tulajdona mindaz, amit a házassági életközösség ideje alatt akár együttesen, akár külön-külön szereztek, kivéve azt, ami valamelyik házastárs különvagyonához tartozik. Közös vagyon a különvagyonnak az a haszna is, amely a házassági életközösség fennállása alatt keletkezett, levonva ebből a vagyonkezelés és fenntartás költségeit. Közös vagyon továbbá a feltalálót, újítót, a szerzőt és más szellemi alkotást létrehozó személyt a házassági életközösség fennállása alatt megillető esedékes díj."

2010. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%
magánynyomozót fogadtál, hogy megtudd, megcsal-e?! nem tökmindegy a történtek után?! Ha verne a férjem (az már csak hab a tortán, hogy szegény gyereknek is végig kell néznie), nem gyűjtetnék bizonyítékokat, hogy megcsal-e, mert ha igen, akkor aztán már tényleg elválok... jájjj
2010. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%

Huhhh, én már megcsalás NÉLKÜL is elváltam volna tőle ilyen körülmények miatt!!!!

(Dr.Csernus Imre A nő c. könyvét minden nőnek el kellene olvasnia....) Ez utóbbit zárójelben írom....


Én az exemet kidobtam már akkor, amikor azt láttam, hogy nem dolgozik, a munkahelyeit sorban otthagyta, én jártam el munka után helyette munkahelyek után vadászni, keresgetni....

Pláne amikor már felemelte a hangját felém, plusz a haveri kör volt a fontosabb nálam, na akkor már végképp betelt a pohár nálam!!!

2010. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
15%
A vagdalkozás helyett,a helyedben inkább azon gondolkodnék hogy miért csalt meg?Akit szeretnek nem csalják meg.Bár a kommentedből kiderült számomra miért is,egy ilyen nagyra tartom magam mert doktornőcske vagyok,meg én viszem haza a pénzt,a pasi kussoljon,biztos éreztetted ezt vele hogy ő csoró te meg minden vagy,hát neki egy idő után már semmi nem voltál,én is félrek*rtam volna mellőled,már bocsi.Amúgy én is nő vagyok,de viszket a tenyerem az ilyen beképzelt pénzes nagyra vagyok magammal nőktől.Sajnálom azokat a férfiakat akik ilyenekbe azaladnak bele.
2010. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
13:02-es. Már ne is haragudj, de te teljesen hülye vagy.
2010. júl. 21. 13:08
 18/39 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok hülye csak ismerem ezt a nő típust elég köze4lről,kedves Bnőm is és eddig minden pasija megcsalta,ennek azért oka van.Bár neki végre skerült felynitnom a szemét és elindult a változás utján,Lehet ha te is változtattál volna pár dolgot magadon, akkor nem ment volna férle a párod és most nem itt sírna a szád,és nem engem hülyéznél le.
2010. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de hány éves is vagy?
2010. júl. 21. 13:19
 20/39 anonim ***** válasza:
40%
miért te hány éves vagy?
2010. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!