Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Számít valamit válásnál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit válásnál hogy bebizonyítom hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy magánnyomozót akit itt ajánlott valaki régen ( [link] ), az ki is derítette hogy a férjem megcsal, fényképeket is készített. A kérdésem az lenne, hogy van e értelme ezeket felhasználni a bíróságon? A nyomozó azt mondja, hogy a bírótól függ, de én nem vagyok ebben biztos... Tudna valaki segíteni ebben?
2010. júl. 21. 12:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
15%

Orvos vagyok, VERTEK, gyerek szeme láttára, magánnyomozó... = Ápoló vagyok, volt hogy kaptam egy pofont mikor már 2 napja idegeltem a férjem, stb.

38/L

2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Magánnyomozó vagyok. Az utcán készített felvételek semmiféle személyiségi jogot nem sértenek, az közterületnek számít. Az számítana szabálysértésnek, ha azt a felvételt nagy nyilvánosság előtt mutatnák be, a bíróság ez alól természetesen kivétel. A bíróságon a válás szempontjából ezek a képek lényegtelenek, viszont igaza van a nyomozó kollégának abban, hogy egy gyermekelhelyezési perben ezeknek nagy hasznát veheted, továbbá vannak bizonyos "bíróságon kívüli" módszerek, amikhez ezek a képek segítenek.
2010. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
83%

13:37: Hat nem tudom, nekem is orvosi diplomam van, annyira hihetetlen buszke voltam ra, mikor megkaptam (szerintem azert okkal) hogy boldog-boldogtalannak megmondtam, hogy en orvos vagyok, van diplomam is!! :D

Ez nem a temahoz vagott, bocsanat:D

Egyebkent amennyire en tudom senkit sem fog erdekelni, hogy a ferjed megcsalt, es az sem, hogy nem dolgozott(egy jo ugyveddel talan, de tobbet veszitenel, mint nyernel..) ellenben a ferjed egy utolso senkihazi k.ocsog, nem erdemli meg, hogy felesege es gyereke(i) legyen.

2010. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne büszke a diplomájára? Én még tanulok, de erre is büszke vagyok, jók az eredményeim, tán szégyellnem kellene? Az orvosi szakma ráadásul az egyik legcsodálatosabb, ahogyan segítesz másokon, fantasztikus. Én szülésznő leszek, nekem ugyan ez a legszebb az egész világon, de miért kell így leszólni a kérdezőt, csak mert ideírta, hogy orvos? Titkolnia kellene, mert valaki szerint beképzeltség orvosnak lenni? Nevetséges ez a mai világ komolyan mondom. Utáljuk akinek van diplomája, meg utáljuk aki egy kicsit jobban áll anyagilag, mindenhol ezt látni. Kiábrándító.



Kedves kérdező!

A válasz a kérdésedre pedig, hogy ezt nem lehet felhasználni, illetve felesleges, mert gyakorlatilag semmit sem bizonyít, te pedig biztosan meg fogod kapni a gyereket, hiszen te rendezett anyagi körülmények között élsz, van munkahelyed, szóval el tudod tartani és lelkileg is úgy gondolom nem vagy rossz ember :)

2010. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
16%

én voltam aki azt irta,nem az orvosokkal van bajom és diplomával,és nem irigység beszélt belőlem ,nagybátyám orvos,szülész-nőgyógyás,aneszteziológus,intenzív terápiás orvos,unokanővérem gyermekpszichiáter,mindenki diplomás a családban,nekem is van kettő de a mi családzunkba nem szokás ezzel nagyzolni,nem nézzünk le valakit mert épp nincs munkája,vagy mert épp rosszabb körülményekbe él vaa vagy mert csak érettségije van.De sokan éreztetik másokkal hogy ha ő diplomás meg gazdagabb akkor felsőbbrendűbb nála.ez meg ez szokott kiábrándítani.

Amúgy a bíróságot nem érdeklik a fótok.A gyermek elhelyezésnél talán esélyesebb h a fotok végett neked itélik a gyereket,de ő nem szeret megcsalt,hagyjad,ne tedd tönkre őt csak azért mert nem akar már téged.Lépj tovább élj,keress uj párt magad mellé aki a gyermekeddel együtt szeret majd téged.

A bosszú amúgy sem jo dolog,aki bosszút ál az ugyan úgy sérül ,mint akit bosszút állnak.

2010. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
37%
a helyesirásért sorry siettem.
2010. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
51%
Nem is rád gondoltam. A kérdező egyébként tényleg nem nagyzolt, akkor már a kérdésben leírta volna, hogy mi a végzettsége, a kommentjébe írta le és ott is azért, mert a szöveg megkívánta, hogy leírja, de egyébként sem kellene titkolnia, erre büszkének kell lenni, nem pedig szégyellni.
2010. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

nem teljesen mind1, mi a szakmája? egy nő sem érdemli ezt. h a kérdező ténylegesen ápoló lenne és ténylegesen beszólogatott volna a 12órás műszak után a herevakarászó férjének aki adósságot csinált akkor jogos lenne akár egy pofon is? a verés sosem az. (mondom ezt úgy h a felvázolt feltételezés rám igaz volt minden pontjában és én nem éreztem jogosnak).

nem ez a kérdés, hanem h jellemtelen szemét a férje, és elvből megtennék mindent, hogy ne élvezhesse amiért én dolgoztam. inkább fizetem azt a pénzt az ügyvédemnek aki az igazamért megharcolt, mint egy ilyen állatnak. a megcsalás meg semmi esetre sem megbocsátható, ha valami hiányzik a kapcsolatból lehet megbeszélni, megoldani, ha nem megy akkor véget vetni a kapcsolatnak, mert elárulni a másikat nem megoldása semmi problémának.

és szerintem igenis használj fel mindent ami a kezedben van, kedves kérdező, nem neked kínos, hogy a férjed egy genny aki nem tudja megbecsülni amit a családért tettél, undorítóan viselkedik, de a pénzért tartaná a markát.

bocs ha kicsit sok voltam, de nagyon magamra ismertem ebben a helyzetben, és felháborodtam.

2010. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Munkanélküli úgysem fog ragaszkodni a gyermekek nála történő elhelyezéséhez......
2010. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!