Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Számít valamit válásnál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit válásnál hogy bebizonyítom hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy magánnyomozót akit itt ajánlott valaki régen ( [link] ), az ki is derítette hogy a férjem megcsal, fényképeket is készített. A kérdésem az lenne, hogy van e értelme ezeket felhasználni a bíróságon? A nyomozó azt mondja, hogy a bírótól függ, de én nem vagyok ebben biztos... Tudna valaki segíteni ebben?
2010. júl. 21. 12:27
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy te hány éves vagy hogy én hány éves vagyok? 36 amúgy. Teljesen mindegy. Érdekes egy figura vagy...
2010. júl. 21. 13:33
 22/39 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó nem tudsz te olvasni? A férje verte őt és te még véded? te biztos az a fajta nő vagy aki mindenestül alárendeli magát a férfinak...
2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
28%
én 28 múltam és igazad van érdekes figura vagyok tudom is magamról,hogy deficites vagyok néha ,de igy fogadtak el szerencsére.
2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjátok már a kérdezőt! Vannak olyan orvosok, akik nem kérkednek az orvosi diplomájukkal.... Tanácsot, segítséget pedig kérhet bárki, akár fennhéjázó akár pedig nem az.
2010. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy ha egy férfi akár nő félre akar menni félre is fog még akkor is ha én lasszóval hajkurászom,meg nyomozgatok utána mert ha az egyik fél már kikacsingat a kapcsoltaból lehet szépíteni szinezni,ott vlami hiányzik az egyik félnek már vmi nem stimmel.
2010. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%

Megcsalás - verés gyerek szeme láttára - munkakerülés - megcsalás = azonnali válás plusz IGENIS FELHASZNÁLNÁM A MAGÁNNYOMOZÓ ÁLTALI BIZONYÍTÉKOKAT A MEGCSALÁSRA!!!

Inkább egyedül a kisgyerekkel, sem mint egy ilyen férjjel!!!

SOK SIKERT KÍVÁNOK AZ ÚJ ÉLETEDHEZ!

2010. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
41%

Ha ki akarja nevettetni magát a kérdező, használja nyugodan a fényképeket.

Csak kár, hogy ez a bíróságot nem fogja meghatni.


Kérdező,

Fordulj inkább ügyvédhez!

2010. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

1. A biróságot nem érdekli, hogy ki a "hibás", mi a válóok. Ha az egyik fél el akar válni és ezt ott kijelenti, akkor elválasztják őket és ennyi. Tök mindegy, ki a hibás.

2. A házasság vagyonközösség. Amit a házasság alatt kerestetek, az közös. Tök mindegy, hogy bárki megcsalt-e bárkit is, a két dolognak nincs köze egymáshoz.

3. Ha igaz, amiket irtál, akkor felesleges pénzkidobás volt az 50.000 Ft, rég el kellett volna válnod, ha megcsalt, ha nem.

4. Én nem költenék egy rakat pénzt ügyvédre, mert a férjed akkor is mindennek a felét fogja kapni, ha neked ez nem tetszik. És plusszba kiadsz egy csomó pénzt az ügyvédre.

Egyet tehetsz: mielőbb beadod a válókeresetet, hogy onnantól megszűnjön a vagyonközösség és amit holnap keresel, már ne legyen közös vagyon.

Ennyi.

2010. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
A magánnyomozó elsősorban nekem kellett, nem a bírósághoz. A nyomozó meg is mondta hogy a bírónál ezzel sokra nem megyek, csak érdekelt, hogy van-e valami haszna a válásnál?! Gyermek elhelyezésnél viszont igenis számítanak az ilyen jellegű bizonyítékok, ezt az ügyvédem is megmondta. A magánnyomozóval be akartam biztosítani magam, hogy biztosan hozzám kerüljön a közös gyermekünk.
2010. júl. 21. 14:35
 30/39 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező! Kár volt magánnyomozóra költened, ugyanis azt gondolom nem tudta lefotózni, amint éppen "együtt vannak" és aztán meg ne csodálkozz ha majd beperel, miért fotózgatták az utcán, ez sérti a személyiségi jogait! Okos magánnyomozó nem mondta, hogy nem mész vele semmire.

Megértem, hogy nagy a fájdalmad, meg bizonyos szempontból szemétség, de nálunk simán a képembe hazudták, hogy csak barátok. :))))

Egyszóval a magándetektív csak arra való, hogy Te magad győződj meg a dogokról, illetve van amikor az üzleti életben követnek le valakit, az teljesen más, ott felhasználható ellene a Bíróságon a magánnyomozati anyag, de egy válópernél, már ne is haragudj, de nem számít, sőt Te járhatod meg!

Egy embernek szíve-joga, hogy azt szeressen, akit akar,,,,,

2010. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!