Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kell tennem azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem azért, hogy nekem, mint apának adják a 2 gyereket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Leginkább, hogy tudd bizonyítni vagy meggyőzően előadni, hogy eddig is aktívan részt vettél a gyerekek életében. Foglalkoztál velük, vitted, hoztad őket oviba, tanultál velük. Ápoltad őket, ha betegek voltak....
2020. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha az anyja nem tudja igazolni h képes eltartani, nevelni őket vagy van olyan orvosi papír ami alapján nem beszamithato.
2020. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem te semmit nem tehetsz, az anyjanak adjak kiveve ha drogos, hajlektalan es egyebek.
2020. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod bizonyítani hogy az anya nem alkalmas a gyerekek nevelésére.
2020. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a gyerekek, és miért éreznéd jobb megoldásnak, ha nálad helyeznék el őket?
2020. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
elsőre ált az anya kapja meg de fellebezhetsz és jó eséllyel már a második körben te kapod meg a gyerekeket
2020. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért akarom magamnak a gyerekeket, mert jobb helyük lenne nálam. Az anyjuk nem foglalkozik velük olyan szinten, mint én. Nem vagyok nyugodt, amikor az anyjuk vigyáz rájuk, mert volt, hogy elengedte őket a 12-13 éves barátaikkal és éjfélkor mentek haza, ráadásul egyedül. Nem egyszer volt olyan, hogy amikor felhívtam, hol vannak a gyerekek, azt válaszolta, hogy nem tudja, mert ma még nem látta őket (délután 4-kor). Nem piál és nem drogozik, csak délutan 2-ig döglik.


12 éves mind a kettő.

2020. júl. 2. 20:46
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Ok, hogy úgy érzed, jobb helyen lennének nálad. De a gyerekek is így gondolják? MÁrmint, őket is meg fogják kérdezni, vajon mit mondanak? Ha a mama nem tanítja be nekik, stb. Mert gondolom a családipótlék miatt is tartja magánál őket. Kár, hogy ezt a telefonhívást nem mentetted el, egy bizonyítéknak jó lett volna.
2020. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nem piál és nem drogozik, csak délutan 2-ig döglik."


Ez azt jelenti, hogy nincsen munkaviszonya és saját jövedelme sem?

2020. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudod bizonyítani amiket leírtál akkor van esélyed, hogy hozzád kerüljenek. Az em igaz, hogy csak akkor veszik el az anyától ha drogos, vagy iszik. Ez városi legenda.
2020. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!