Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukák,titeket a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák,titeket a gyerek szeretete hazahúzott?5hete vagyunk haragban.Velem csúnyán összeveszett.ez a 3 hét h külön élünk.Az anyjához ment,nő nincs a dologba.Nagyon megbántottam,beszélni se akar velem.Betelt nála a pohár ahogy mondja.

Figyelt kérdés
Még a válás is szóba került.A gyerekeinket eddig nem látogatta.Majd hitelen 2 hét után elkezdte hivogatni ,látogatni őket.A gyerekek viszont viszolyognak ettől.Minden látogatás előtt lelkükre kell beszéljek,mert nem értik h az apjuk miert nem jon egyszerüen haza.Szerintetek van esély h a gyerekek miatt visszajön?Elötte nem volt rossz a házasságunk ,nincs nő ügye.Egyszerűen bekattant.Megutált,haragszik.Mindenki mondja h jöjjön haza,de azt hiszi hogy én beszélek az emberekkel a háta mögött és ráveszem őket h tereljék haza.
2020. okt. 7. 02:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ezeket a szavakat tőle hallottam.Az anyjával lakik.Az anyja nem szeretné a fiat megtartani,mindennapi kapcsolatban vagyok a mamával.Nem jár el sehováse.Igazán az én rossz viselkedésem a szülei felé bőszitette fel.Nincs benne nőügy ezt többszőr hangsúlyozta.Nem szeret...Viszont mi igen őt.Szerintem megoldható,orvosolható,a büszkesége és a haragja beszél belőle.Nem történt olyan ami miatt mennie kéne.Az első hetekben sokat hisztiztem sírtam ezzel még olajat raktam a tűzre.Az idősebbek szerint hagyjam lecsillapodni,megnyugodni.És ő fog keresni.Válási papirokat egyszer már kinyomtatta,de végül ő volt aki nem irta alá.szept 19-en költözött az anyjához.tehát kb 2-3hete.Azt mondja irányitottam és szabályoztam őt ezért hagyjam kicsit a családjával.Végül anapokban kiboruktam és kiabáltam vele,ekkor mondta h nem jön vissza.Amit látok rajta egy hatalmas düh méreg velem szemben.Remélem ha lecsillapodik visszatér
2020. okt. 7. 10:01
 12/25 A kérdező kommentje:
ja igen és azt mondja h ő tudja h én sosem változok meg.
2020. okt. 7. 10:02
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

A férjed ha ezen ekkora hisztit vág vagy nem normális, vagy talált egy nagyon jó ürügyet.

A gyerekeid cserben hagyja jelenleg egy ilyen baromság miatt, én eltudom hinni ezek alapján, hogy akár nő is lehet a háttérben.

2020. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Össze-vissza beszélsz. Nem hiszem, hogy reálisan látnád, hogy tulajdonképpen mi történt. Jó lenne önvizsgálatot tartani, és utána megbeszélni, a továbbiakat. Gyerekkel nem lehet kapcsolatot javítani, őszinteséggel, megbánással, a változtatás iránti hajlandósággal igen.
2020. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14.es Realissan látom.Képzeld barátok,család akik körülöttünk élnek se értik.Pedig beleláttak az életünkbe.Ez történt nem más.Ha más történt volna akkor azt irnám hisz anonim vagyok.
2020. okt. 7. 13:04
 16/25 A kérdező kommentje:

Amugy nem a gyerekekkel akarom természetessen megoldatni a problémáimat hanem a kérdés úgy hanzott ,hogy az apukákat haza húzza e a szíve a gyerekük miatt?

Ha itthon lenne könnyebben tudnám megoldani vele együtt.De egyenlőre benne csak düh és harag van.

2020. okt. 7. 13:19
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Minek kell ez neked?A férjed egy gyenge ember,aki hazaszaladt anyukához mert volt egy kis probléma.Vagy ez csak egy jó ürügy.Én aláírnám azt a papírt,és mennék pasizni!
2020. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Végtelen ostobaság azt hinni, hogy a körülötted állók belelátnak az életetekbe. Leírtad, hogy megbántottad, de még névtelenül sem írtad le több kérdésre sem, hogy mivel..
2020. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi megoldást nem találtál még, vagy csak unatkozol?

Most kicsit másképp írtad le a történeted, mint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..

2020. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
Nőként az a tapasztalatom,hogy előbb-utóbb minden pasi visszajön-vagy megpróbâl visszajönni.
2020. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!