Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukák,titeket a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák,titeket a gyerek szeretete hazahúzott?5hete vagyunk haragban.Velem csúnyán összeveszett.ez a 3 hét h külön élünk.Az anyjához ment,nő nincs a dologba.Nagyon megbántottam,beszélni se akar velem.Betelt nála a pohár ahogy mondja.

Figyelt kérdés
Még a válás is szóba került.A gyerekeinket eddig nem látogatta.Majd hitelen 2 hét után elkezdte hivogatni ,látogatni őket.A gyerekek viszont viszolyognak ettől.Minden látogatás előtt lelkükre kell beszéljek,mert nem értik h az apjuk miert nem jon egyszerüen haza.Szerintetek van esély h a gyerekek miatt visszajön?Elötte nem volt rossz a házasságunk ,nincs nő ügye.Egyszerűen bekattant.Megutált,haragszik.Mindenki mondja h jöjjön haza,de azt hiszi hogy én beszélek az emberekkel a háta mögött és ráveszem őket h tereljék haza.
2020. okt. 7. 02:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
Miért kellene a gyerekek miatt haza mennie? Attól még tudja velük a kapcsolatot tartani,közös programokat szervezni, tudja őket hozni-vinni suliba pl. Téged ki nem állhat.Nem érted,hogy Veled nem akar lenni. Az ne vigasztaljon ebben az esetben, hogy szex volt. Valószínű irányítani akartad, nem férfiként kezelted. Most is itt hisztizel, úgy néz ki a helyezte, mert papírotok van, házasok vagytok, neki haza kell mennie és Veled élni örökre. Mit beszélgetsz Te az anyjával minden nap? Gondolom ezen is kiakadt, joggal.Tökös férfi már ezért elküldött volna a fenébe. Felnőtt ember Vagy, engedd el. Senkinek nem jó az, ha mások iránti megfelelésből együtt marad. A gyereke miatt az bala-bla-bla.
2020. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.Mi egy család vagyunk 16 éve.Képzeld máma felhívott és megbeszéltük.Lassan fogunk egymáshoz közeledni mivel egymáson sok sebet ejtettünk.

Nem vagyok válás párti és meglepő h mennyi primitiv hozzászolás jött.Ha valaki segítséget kér vagy adok neki vagy lapozok.

2020. okt. 8. 18:10
 23/25 anonim ***** válasza:
#20-as voltam,látod megmondtam :D
2020. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszi
2020. okt. 9. 02:50
 25/25 anonim ***** válasza:
64%
#23-24 Szarból nem lehet várat építeni!
2020. okt. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!