Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meglehet bocsátani, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsátani, ha egy kapcsolatban mindig csaltak de nem mondta el, hanem lebukott?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszomat is úgy írtam, hogy nőnek írom. Jól sejtettem.
2021. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy ilyen kapcarongy ne hívja nőnek magát, akkor se ha az van a személyi igazolványán.
2021. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

#12,

mi alapon gondolod, hogy a kérdező (aki nő és nem férfi) kapcarongy?

2021. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
#13 teljesen mindegy, az egyik a féreg, a másik a rongy, mindkettő csak arra jó, hogy az ember leköpje
2021. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%

Én ugy gondolom hogy megbocsájtható, de minden attól függ hogy a megcsalt félt hogy kezeli a megcsaló.

Ha a férjemnek én vagyok az első és nem érzem hogy a viszonya az itthoni élet rovására menne akkor megtudnám bocsájtani (tapasztalatom nincs) de úgy érzem meg tudnám bocsájtani ha biztosan érezném hogy nem érzelem hajtotta hanen testi vágy. Én nem várom el hogy 50 évig csak egy nővel legyen. De ne érezzem és használjon gumit :)

2021. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshoz hajtja -mindig- a testi vágy, pedig ezzel tudja, hogy mit kockáztat, akkor irántad mennyi érzelem maradt?
2021. jan. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos hogy mindenki egyforma és egyformán gondolkodik. De azért lepontozni lekell. Az én válaszom kevésbé válasz a kérdésre? Csak mert másként gondolkodom?

Utolsó előtti

2021. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!