Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg fog bocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog bocsátani?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel ismerkedtem. Tök kedves volt velem. Megbeszéltünk egy randit keddre. Csak közben rám írt a volt megerőszakolóm és annyira felzaklatott a dolog, hogy ezzel a fiúval is nagyon bizalmatlanul, csúnyán kezdtem viselkedni. Nagyon megbántam, bocsánatot kértem tőle és elmondtam neki, hogy miért viselkedtem így vele,írtam neki, hogy beszéljünk meg telefonon, de azt mondta, hogy ne zaklassam és nem akar többet velem beszélni. Le is tiltott ezután . Szóba fog még állni velem valaha? Vagy halott ügy? Nagyon megkedveltem

2018. aug. 19. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Te nem vagy normális. Volt megerőszakoló hogy a csudába tud rádírni? Vagy talán még a kapcsolatot is tartod vele?
2018. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, felregisztralt egy honlapra és meglátott
2018. aug. 19. 23:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Ennek kb 1:millióhoz az esélye, hogy pontosan ugyanoda, ahol én ismerkedtem
2018. aug. 19. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom, hogy megerőszakoltak valamikor.

De ha tetszik neked egy fiú, akkor tudnod kellene, hogy ő nem tehet arról, hogy más férfiak korábban mit tettek veled.

Ezt fejben jól el kellene különítened.

2018. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
"azt mondta, hogy ne zaklassam és nem akar többet velem beszélni. Le is tiltott ezután"
2018. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg mondta tisztàn.Tanulsz belőle ennyi.
2018. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írt nekem viberen. Kb egy órát beszéltünk tök normálisan ott, ki is békültünk, aztán most látom, hogy se szó, se beszéd, letiltott, mert nem látom az állapotát viberen. Illetve, ha tiltva vagy, nem írja, hogy kézbesítve az üzenet.
2018. aug. 20. 01:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a srácot.... :(
2018. aug. 20. 01:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem írja ki hogy kézbesítve, még elküldi, nem biztos hogy tiltott
2018. aug. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
A megerőszakítód miért nem a sitten rohad?
2018. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!