Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes benne maradni fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne maradni fiatalon egy olyan házasságban, ahol az egyik fél rendszeresen hűtlenkedik? Mik a pro és kontra érvek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 20:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
73%

Azt gondolom hogy úgyis bent maradsz ebben a kapcsolatban és továbbra is heti 5-ször felteszed ezt a kérdést. És igen lehet úgy élni hogy félredug a párod, de csak akkor ha téged nem zavar(vagyis eljutott oda a kapcsolat hogy nem érdekel mit csinál) de téged Nagyon is bánt ez a dolog, úgyhogy te nem tudsz így élni hiába bizonygatod az ellenkezőjét.

Mivel rendszeresen hűtlenkedik így ne is várj változásra.

2021. jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
A félredugás fűvel-fával történik vagy csak egy nővel?
2021. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 sztrogofmisa válasza:

Mit gondolok a 19esről?

Nem a férjed volt?

Vagy valami hasonló beállítottságú "vadász"...

Miért kellene eltűrni a másik hűtlenségét? A SZERETETnek kétoldalúnak kellene lennie, ergo a másik is szeressen annyira, hogy nem keres mást. Miért kellene a saját egód a másik alá rendelni? Te nem vagy elég értékes ahhoz, hogy a másik egyenrangúként kezeljen, tiszteljen?

Persze tudom, vannak nők, akiknek kell a fájdalom...

Azt nem tudom, mi az Universum objektív törvénye, de ebben a társadalomban a monogám kapcsolat a norma. Talán ez miatt szajkózza ezt a többség. Az erkölcsi részét már nem is taglalnám.

Nyilván egy más vallású társadalomban eltérhetnek ettől a normától.

Igaz, én erősen monogám beállítottságú vagyok, lehet csak ezért látom így a dolgokat :-)

2021. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
22-es: több nővel volt elvileg hosszabb periódusú “kapcsolata”
2021. jan. 31. 12:17
 25/38 anonim ***** válasza:
Miért tűrsz? Ilyen jó pasi, vagy pénzes?
2021. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Mégis rengetegen benne maradnak a való életben. A gyakorin mindenki tökös, büszke, független... A valóságban meg?
2021. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Akkor most írjanak azok akik benne maradtak..
2021. jan. 31. 13:14
 28/38 Savlekotő ***** válasza:
Maradj benne,mi a kérdés? Gondolom jól keres..
2021. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem tudok helyettük írni, de sok példát láttam rá élőben!!! Közelről.
2021. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Nekem a nagynénim él ilyen kapcsolatban kb 40 éve. Szinte mindenki látta/látja rajta hogy egy számára méltatlan kapcsolatban él. Nincs egy mindenre ráhúzható recept. Ha érzelmileg nyakik benne vagy a kapcsolatban és nem vagy "tudatos" akkor az érzelmeid béklyójában vergődsz és nem tudsz lépni. Ha tudatos vagy el tudod dönteni mit akarsz, hogyan akarod leélni az életed, és a meglévő kapcsolatban megkapod-e mindazt amit szeretnél. Ez az utóbbi verzió az, amikor a szereteted megengedi hogy a párod a maga módján legyen boldog. Az előbbi szituba pedig idővel belerokkansz testileg lelkileg. Ha lehet bármi tanácsot adni, az az fektess magadba. Csinálj olyan dolgokat amelyek boldoggá tesznek. Légy boldog abban a helyzetben amiben épp vagy.
2021. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!