Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes benne maradni fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne maradni fiatalon egy olyan házasságban, ahol az egyik fél rendszeresen hűtlenkedik? Mik a pro és kontra érvek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 20:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
48%
Itt vagy te. Írj róla te, hogy milyen így élni.
2021. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Nem írok, csak ha annyira sokan vannak, akkor írjanak, mert 99% a válást javasolja..
2021. jan. 31. 15:03
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írnak mert nincsenek sokan. Egy botlást még talán élnéznek, de folyamatos félredugást nem. Ki akar így élni?
2021. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Savlekotő ***** válasza:
Senki se fog itt büszkélkedni hogy lement kutyába lakhatásért ,mert dolgozni nem akar,jobbat nem talál stb belehet ide még pár opciót illeszteni.. Persze h a férjed szarrá csal mert faék vagy akivel megteheti mert nulla önbecsülése van.. Ha nem akarsz változtatni keress te is szeretőt aztán nyitott házasság forever...
2021. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Pedig vannak sokan, ha csak én láttam erre számos példát környezetemben(nem is nagy város) Vagy tagadják, vagy kimagyarázzák, vagy elfogadják a kényelem miatt amit nem akarnak feladni. Esetleg ők is beszereznek 1-2 alakít szórakozásra.
2021. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 eakos1 ***** válasza:
0%

Hát igen az EGÓK tiltakoznak megint, nem látják a fától az erdőt.

Én továbbra is azt mondom ne hallgass senki másra, hiszen senki se tudhatja rajtad kívűl, hogy mi rejlik a kapcsolatotokban. És ha nem tudnál a megcsalásról? Ha tudsz róla nem élhetsz ugyanúgy boldogan?

(23-asnak) Ha te elfogadsz valakit azzal egyátalán nem rendeled alá magadat. Miért, ha elfogadsz egy olyat aki nem csal meg ott alárendeled magad?

Ezeket a dolgokat igen is az EGO mondatja az emberekkel.

Szereted a szöcskepörköltet? Ha ķínában nőttél volna fel és az lett volna a vasárnapi menű most szeretnéd. Csiga? Francia családban nevelkedtél volna most szeretnéd. Ha olyan országba nőttél volna fel, ahol többnejűség van most természetes lenne számodra, hogy a férjednek van még 2-3 felesége. Szerinted az ottani nök is lelkiznek ezen?

Szóval ha megítéled a csiga, szöcske evést év vagy egyéb furcsa dolgokat valamint a férjed egyéb kapcsolatait az csak az EGÓ játéka. És miért is érzel úgy ahogy érzel a megvsalással kapcsolatban? Hát amit belédneveltek és a szűk környeretedben tapasztáltál és beszopott az EGÓd.


Egyébként azt a kérdést is érdemes feltenned magadnak, hogy mi hiányzik annak aki megcsal? Sok nőt nem csalja meg a párja mégis szenved a kapcsolatban. Ez jobb? Szóval nem a megcsalás az ok a szakításra, hanem ha üres már a kapcsolatotok és nem találod benne a holyed.


Amúgy nekem se híggy mint itt a fórumon senki másnak ugyanis soha nem tudhatod, ki mond igazat. És van egyátalán olyan, hogy igazság? :)

Ciánt beveszed - meghalsz, univerzum alaptörvény, nincs értelme megkérdőjelezni. De ez a téma csak rajtad múlik, hogy ítéled meg.

2021. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

24!


Egy parnert még el lehetne nézni, mert ott lehetnek komoly érzelmek. Még olyan is előfordul, hogy a félrelépés döbbenti rá, hogy milyen fontos számára a párja.

De ha több szexpartnere volt, az azt jelenti, hogy nála így mennek a dolgok.

Én éveken át gondolkoztam a váláson és életem legjobb döntése volt. Az így elment éveket azóta is sajnálom.

2021. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Fúj én nem is értem, hogy azok után, hogy tudomásod van a félrekefélésekről, hogyan van kedved neked is lefeküdni vele. Márpedig gondolom gyereket is szeretnél majd ( ha nem, akkor is gáz), ahhoz meg ugye jó lenne néha együtt is lenni. De ha még nem is kell gyerek, gondolom neked is hiányzik a ,,romantika,,. Ilyenkor ez hogyan működik? Odaadó tudsz lenni azok után,h kitudja kibe járt? Undorító, talán ha én is ilyen helyzetbe kerülnék, de szeretném, vergődnék egy jó pár hónapig, hogy mi is legyen, de megundorodnék a k@rvapecértől, szóval nem kérdés.
2021. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!