Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elvan marva tölem a fiam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvan marva tölem a fiam, akkor értékeli majd, hogy 18 éves koráig félreteszek neki pénzt?

Figyelt kérdés
Sajnos teljesen ellenen nevelik, visszaút nincs. Mindent megpróbáltunk, de gyülöl engen a gyerekem. Évekig próbálkoztam de az anyjáéknak hisz. Már letettem a próbálkozásról, hiábavaló. Ha felnött korában megkeresem és elviszem neki a pénzt, amit minden hónapban félreteszek neki, az segíthet a kapcsolat kijavításában? Így hinni fog nekem hogy gondoltam rá végig? Addig a gyerektartáson felül nem adnék pénzt mert elkölti az anyja másra. A gyereknek vett ajándékaimat is pénzé teszi az interneten sajnos.
febr. 16. 09:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Gondolom a láthatás biztosítva van. Az idő alatt igyekezz mindent megtenni azért,hogy a gyereked jól érezze magát eled,hogy a tudatában legyen,hogy számíthat Rád. Kisebb korában az anyja tudja ellened hangolni, de ha nagyobb lesz és érzi/látja,hogy számíthat Rád, helyre fog állni a kapcsolatotok, csak ne add fel. Nem értek egyet a 10-es válaszolóval aki egyszerűen letett a gyerekéről, hiszen nem egy tárgy amit pótolni lehet.

A pénz jól fog Neki jönni. Nem írtad hány éves, de amikor nagyobb lesz tudatosítsd Benne,hogy Te támogatod a tanulmányaiban, életkezdésében,és beszélj Vele a terveiről is.

Nem tudom mit ad el az anyja, de ha a fiaddal veszed meg amit Ő szeretne biztos nem fogja ezt tenni.

febr. 16. 10:40
 12/21 anonim ***** válasza:

Sajnos én is azt gondolom, hogy könnyen előfordulhat hogy hiába próbálod felvenni vele a kapcsolatot felnőttként, addigra már bezárja a szívét előtted... Hiszen sokáig mindenért te voltál a feketepeter, ha nincs pénz a meno telefonra, ha rossz otthon a hangulat, ha gondja van a tanulással...

Gyujthetsz neki pénzt, de fontosabb lenne a kapcsolatot ápolni, ha meg az lehetetlen akkor meg majd elődöntod a végén hogy neki adod-e akkor is ha nem kíváncsi rád.

febr. 16. 10:55
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ahogy írták már, a pénzt el fogja fogadni, de irántad akkor sem fog érezni semmi pozitívat.
febr. 16. 11:33
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi. A gyerektartást nem vonom meg természetesen. Az olyanokra nem adok pénzt, hogy xy játékra adj a fiadnak 20 ezer forintot. Bemutatta hogy megvette neki. Majd megtudtam hogy aznap fel is került a netre eladónak. Amit vettem a gyereknek szülinapjára, azt is eladta. Én fisher price játékot vettem, az anyja meg vett egy hasonló használt kínait. Az enyémet eladta, a gyereknek meg beadta, hogy az ugyanaz a játék, csak jobb.
febr. 16. 12:34
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a láthatásokon jófej vagy vele, azaz nem ajándékokkal és élményekkel halmozod el meg leülteted a képernyő elé, hanem beszélgettek, minimum hetente te érdeklődsz iránta, mi a bánata vagy öröme, kik a barátai... stb. nem fog meggyűlölni, bármit mondjon az anyja. Ne a miérteket próbáld neki elmagyarázni, amiket úgysem érthet, és magad fényezni meg mosogatni, ő érdekeljen, ő legyen a téma, őt akard nyomon követni, hogyan fejlődik, milyen hatások érik, mire lenne szüksége. De ha kéthetente hétvégén csak megsértődsz rá, mert bezzeg otthon nem lett megnevelve és persze neked sem fűlik hozzá a fogad, mert macerás meg nehogy megharagudjon rád, miközben te mérges vagy rá, amiért nem hálás azért, amit te kitaláltál/vettél neki, vagy pláne közben még az új nőd féltékenyen versenyez a figyelmedért (bocs, ha nem, ezek a tipikus hibák), akkor persze hogy nem lesz jó kapcsolatotok és még ismerni se fogod. A pénzed ettől jól fog neki jönni, és majd 18 évesen elintézi annyival, hogy de ez úgyis járt neki, ha már te nem voltál vele.
febr. 16. 12:44
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot akkor vegyél neki csak te és add te a kezébe. Legyen akár két szülinapja. Ha még kicsi, nem fogja érdekelni, és nem is érti, hogy márkás vagy kínai és mennyibe került. Egy 200 forintos buborékfújónak is örülnek.
febr. 16. 12:48
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne pénzt tegyél félre, hanem cselekedj!!!

Nézz utánna a gyermekbántalmazás törvénynek, mit foglal magába! Ha bizonyítani tudod, ész érvekkel alá tudod támasztani nézetedet, irány a helyi Gyermekjólét, ifjuságvédelem, gyámügy stb. Onnan hivatalból rendörségi feljelentés.

Hidd el, kivizsgálják. Beszélgetnek anyucival, veled, gyerekkel. Ha igazad van, nagyon anyuci f... Szára fognak lépni.

Üdv. : "ugyanabba a cipőbe apuka"

febr. 16. 18:15
Bodorrózsa termékek
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok újra.

Anyucit utánna kenyérre lehet kenni, olyan barátságos lesz! 😉

Tapasztalat

febr. 16. 18:17
 19/21 anonim ***** válasza:
16%
Csak a kötelező minimumot add a rosszindulatú élősködőnek. Keress egy tapasztalt, minden hájjal megkent, FÉRFI válóperes ügyvédet. Menjetek rá a bizonyíthatóságra. Például csakis emailben kommunikálj a rosszindulatú élősködővel, stb, de ő ki fog okosítani. Csak azt ne mond hogy hülye vagy megfizetni.
febr. 17. 08:12
 20/21 anonim ***** válasza:

19-es, itt nem a válás a fő kérdés hanem a gyerekkel történő kapcsolattartás. A váláson már gondolom túlvannak,amivel együtt megtörtént a gyermekelhelyezés és a gyerektartásdíj megállapítása is.

Kérdező, ne a távlati kérdés lebegjen a szemed előtt, a mostani helyzetre tekints. Ahhoz,hogy a gyereked értékelje a későbbi gondoskodásod most kell kiépíteni/folytatni/fenntartani a kapcsolatot Vele. Ha feladod bizonyára elveszíted a bizalmát.

Alakítsd ki a helyzetet látva a saját taktikádat miként leehtne egy középutas megoldást találni.

febr. 17. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!