Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezelhetném az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhetném az alábbi helyzetett ?? (Ti mit tennétek ??)

Figyelt kérdés

Mit tehetnék akkor ha egy kapcsolatból született egy gyermek. Aki miatt bizony tartanom kell az anyukával a kapcsolatott.


Az anyukán egyre jobban veszem észre hogy másokkal szemezget az utcán miközben ott állok melette.

Van hogy számomra idegen arcok fordulnak vissza az autóval ha meglátják öt az utcán persze ha meglátják hogy ott állok melette és fogom a kicsit a kezemben akkor tovább mennek vagy valami ólcsó szöveggel rukkolnak elő.


Állandóan hivkálják online (1órában 4-5külömböző férfi és mindegyikkel elég személyesen is ell beszélget.)



Én még érzek iránta valamit(hiszen mégis a feleségem volt) és igen féltékeny vagyok azt hiszem.


Egyben igen szánalmasnak és számomra rettentően megalázónak tartom ezt a viselkedést. De nem merem fellhozni a témát mivel eléggé kellemetlennek tartom. És persze semmi értelme nem lenne ahogy ismerem őt. Max össze vesznénk és én lennék hibás.



Szóval ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Hogyan reagálnátok le ?


2021. febr. 26. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Abban ne legyél biztos, testközelből tapasztaltam
2021. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mi ketten volt párommal már vagyunk ezen. Már megpróbáltuk de nem ment. És őt sem érdeklem abszolut. Szóval ez már nem fog téma lenni köztünk hogy féltékeny lenne vagy hasonló. De viszont a gyereket a nevemre kellene vennem! Ebben igazat adok számotokra
2021. márc. 2. 17:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Már nem vagytok együtt ezek szerint, akkor meg mi közöd hozzá, kivel szemezget, amikor mellette állsz és ki hívogatja. Ha rossz hatással van szerinted a gyerekre, mert gyakran váltogatja és haza is viszi a partnereit, akkor kérvényezheted, hogy nálad legyen a gyerek, amihez előbb hivatalosan is az apja kellene legyél (de onnantól a gyerektartást is fizetheted, ha mégse sikerül).
2021. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!