Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ti elválnátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elválnátok, vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Ha a házasság megkopott, a gyerek már 16 éves, hitel-ház közös, de csak lakótársakként éltek? Ha próbáltátok menteni a menthetőt, párterápiával, közös programokkal, közösen csinálva minden házimunkát, gyerekkel kapcsolatos dolgot? Ha elhidegülten éltek évek óta, szex alig, az is könyöradomány? Ilyen eseetben, ha rátaláltok a szerelemre, válnátok, vagy próbálkoznátok még megmenteni a házasságot? Mi az ami még visszatart, és mi az ami miatt már mindenképp válnál? Ki hogyan élte ezt meg? 43/F
2021. márc. 23. 14:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Értem. És egyből az új párodhoz költöztél?
2021. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már megtörténtek ezek a dolgok, miért tetted fel ezt a kérdést? Kétségeid vannak afelől, hogy jól döntöttél? Megerősítést keresel? Még úgy gondolod, hogy van visszaút? (nem kötekedésből kérdezem, kíváncsi vagyok)
2021. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
25: egyébként nálunk a végefelé (az utolsó 3-4 évben) már nem próbáltam meg közeledni felé. Feladtam a próbálkozásokat. Éppen ezért tartottam volna korrektnek ha a végén adtunk volna még egy esélyt magunknak, mert ketten rontottuk el. Ketten is tudtuk volna helyrehozni.
2021. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Igen, az új páromhoz költöztem. Szimplán csak érdekelt mások véleménye, mert baráti, családi, ismerősi körben is nagyon különbözően reagáltak az emberek.
2021. márc. 25. 14:39
 35/40 anonim ***** válasza:
34: ezt úgyis csak az idő mondja meg, hogy jól döntöttél-e. Nálatok vannak gyerekek? Nálunk igen. És úgy gondolom, miattuk is meg kellett volna adni az esélyt. Mert nagyon megsínylik ezt a helyzetet. Nálunk jobban, mintha együttmaradtunk volna, és főleg, ha helyrehoztuk volna a kapcsolatot. Persze a távozó fél azzal nyugtatja a lelkét, hogy a gyerekeknek is jobb így, pedig nem. Ők szeretnék látni az apukájukat minden nap, ami így nincs meg...
2021. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Igen, egy gyerek, már 14 éves. Akármennyire szeretjük őt, csak miatta nem éri meg együtt maradni. Próbálok ugyanúgy helytállni az életében, ahogy eddig, ne érezze a hiányt semmiben. Persze, nem vagyok ott neki minden nap, bár szinte minden nap beszélünk, és gyakran találkozunk, tudom, hogy hiányzom neki, de elég idős már ahhoz, hogy megértse a helyzetet, mondta is, hogy ő elfogadja ezt, hogy már nem megyek vissza, nem könnyű, de látja, hogy boldog vagyok.
2021. márc. 25. 15:05
 37/40 anonim ***** válasza:
36: Közben láttam már, hogy írtad a kérdésben, csak ott 16 évesnek 😅 (sokan nem írják az igazi adataikat, nehogy felismerhetők legyenek, szóval nincs ezzel gond) A mi gyerekeink sajnos hasonlóan viselkednek, az apukájuk felé nem mutatják ki sem a haragjukat, sem a szomorúságukat. A kisebbik pszichológushoz jár (nem emiatt kezdte), és neki őszintén beszélt az érzéseiről. Ha azokat az apukájuk tudná, szégyenében talán a gyerekei elé se kerülne, hogy mekkora fájdalmat okoz valójában, amiről ő még csak nem is tud.
2021. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Most nézem igen, a kérdésben írtam el, még csak 14 éves :D

Sajnálom a gyerekeidet, remélem fel tudják majd dolgozni mielőbb!

2021. márc. 25. 15:55
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom az és történetemet. 8 éves kapcsolatbol léptem ki mert már unalmasnak tartottam. Ugy éreztem hogy csak élünk a langyos sz.rban. Egy másikért hagytam ott. Aztán kábé fél év után elkezdett hiányozni az ex. A uj csajnál rájöttem hogy nem olyan mint amilyenek tünt még elötte. De akkor már késő volt. Az exemmel már nem tudtam ujra összejönni pedig már nagyon kellet volna nekem. Én nagyon.megbántam hogy szakitottam. Ha lehetne visszaforgatná. az időt.
2021. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
38: hát ezt én is csak remélni tudom...
2021. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!