Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ti elválnátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elválnátok, vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Ha a házasság megkopott, a gyerek már 16 éves, hitel-ház közös, de csak lakótársakként éltek? Ha próbáltátok menteni a menthetőt, párterápiával, közös programokkal, közösen csinálva minden házimunkát, gyerekkel kapcsolatos dolgot? Ha elhidegülten éltek évek óta, szex alig, az is könyöradomány? Ilyen eseetben, ha rátaláltok a szerelemre, válnátok, vagy próbálkoznátok még megmenteni a házasságot? Mi az ami még visszatart, és mi az ami miatt már mindenképp válnál? Ki hogyan élte ezt meg? 43/F
2021. márc. 23. 14:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Csaxoltam ;)

9.

2021. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
71%
És rád talált már a szerelem? Mi a férjemmel mindketten váltunk, pedig kisebb gyerekek voltak, aztán szerencsére egymásra találtunk. De egy barátja 40 felé közeledő, elvált, gyerekes pasiként úgy gondolta, hogy neki gyerektelen, fiatal nő jár. 6 évet cseszett el ilyen nők után futkosva. Aztán összejött egy 40-es, gyerekes nővel, akinek a gyerekével nem nagyon jön ki. Szóval attól függ, milyen lehetődégeid vannak, mert 43 évesen már nem olyan könnyű új, működő párkapcsolatot találni. De ha jobb egyedül, mint a mostani házasságodban, akkor igen.
2021. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Igen, már rám talált, ő független, egyedülálló nő, beleszerettem.
2021. márc. 23. 16:37
 14/40 anonim ***** válasza:
40%

12. Édes istenem, milyen szánalmas hozzászólás volt.

Lefordítom: Én okos voltam és ügyes, így lett szerető társam.

Párom barátja buta volt így most szívja a fogát, mert szégyenszemre nem korabelit keresett. Mire meg talált hát nem utolérte a karma? Bezzeg engem, engem szeret, mert ügyes kislány vagyok


És legfontosabb tanácsom: NÉZD MEG milyen lehetőségeid vannak. Negyven felett bizony nem ugrálunk már, és ha nincs jobb, elégedj meg a mostanival, ő is biztos értékelni fogja, hogy szamárként tartod.


Kedves 12-es! Van még lejjebb?

2021. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
67%
Ezen tényleg csak röhögni lehet. Szomszédunk 62 évesen házasodott újra. Boldogabb mint valaha.
2021. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
87%

Én 40 felett találtam meg azt a férfit,akihez kötődök.


40 felett annyiban jó megtalálni,hogy kialakultok valamilyen szinten,de legalábbis sokkal jobban,mint egy huszonéves és ha ez egyezik...!

2021. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%
14-as, mi bajod van? A tényeket írtam le. Semmiféle karma, meg bezzeg én nem volt benne. Szerinted 40-es, elvált, gyerekes férfiként ugyanolyan könnyű jól működő kapcsolatot kialakítani, mint független 30-asként? Rengeteg olyan kérdés van itt, hogy nem bírom elviselni a párom gyerekét, mit tegyek. Általában gyerektelen, fiatalabb nők írják ki. És ez csak akkor derül ki, mikor a két fél összeköltözik, és jön a gyerek láthatásra, aztán jönnek a konliktusok. De pont azt írtam, hogy ha jobb egyedül, mint amiben most van, akkor váljon.
2021. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
63%

16. Én 43 :)

Egy porcikámat sem érzem öregnek, sőt. De ha nem működne a kapcsolatom, akkor 55 évesen sőt, 75 évesen is felállnék és válnék.

2021. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
21%

17. "De pont azt írtam, hogy ha jobb egyedül, mint amiben most van, akkor váljon."

Ez pl.

Szóval te szeretnéd, hogy egy olyan kapcsolatban légy, ahol azért van veled a párod, mert még mindig jobb vagy, mint az egyedüllét...

És hát ki kockáztatna negyven felett...

2021. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

18-as egyetértek.


19-es te hány éves vagy?Huszas?

2021. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!