Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnom kellene, de nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnom kellene, de nem tudom, hogy mennyire viselné ez meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Szar a házasságom, semmi nincs már benne, ami összetartaná, csak a hitel és a gyerek. Lépnem kellene, de félek.
2021. ápr. 5. 17:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És akkor mi a megoldás? Boldogtalan vagyok, testi tünetei vannak a lelki dolgoknak. Törődjek bele, hogy ez van, már csak 30-40 év és vége lesz?
2021. ápr. 5. 18:22
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a gyerekedet mitől fél a válással kapcsolatban? Beszélgessetek erről! Mond el, hogy te már így boldogtalan vagy és ha elválnátok akkor is szeretnéd őt, csak fellélegeznél. Apukájához is mehetne. Sok dolog van amitől félhet egy gyerek.


Velem pl. nem beszélték meg a szüleim, ott már annyira tarthatatlan volt a helyzet, hogy a maradás még miattam sem volt opció (és ha őszinték akarunk lenni, akkor pont azért jutott idáig a dolog, mert "miattam" meg akarták próbálni, így tovább húzták, és már nem tudtak partnerként elválni, cserébe szívből meggyűlölték egymást mire beadták a kulcsot) és én annyira nem is bánom, mert mind fellélegeztünk utána egy kicsit.

2021. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!