Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mindenkit megvisel a valas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit megvisel a valas, akkor is ha rossz hazassagbol lepsz ki?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, ha mar nem szeretettek egymast, ha te leptel, ha o hagyott el, ha szeretod volt es amugy is lepni akartal. Akkor is magaba fordul az ember, a sok egyutttoltott ev miatt?
2021. máj. 9. 09:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert van egy ferfi az eletemben, mar lepni akart miattam, de nem akarta ugy hogy o kozben masra vagyjon. O konfliktus kerulo es most ugy latom valnak, de nem mond semmit, alig beszel velem es nem tudom, hogy most kicsit hagyjam, hogy egyszer jojjon helyre, jarjon le az egesz ugy? Egy regi ismerosom is csalta az asszonyt, de mikor valt egy darabig nem akart senkivel beszelni, sajnalta, hogy annyi ev oda, pedig ugy voltak mint kutya es macska
2021. máj. 9. 09:40
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy! 😃
2021. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy minimális szinten mindenkit megvisel, mert ha belegondolsz, egy házasságot összehozni nem pár hét leforgása alatt szoktak. És ilyenkor végigpörgeted fejben, hogy mennyi értékes időt szenteltél olyan emberre, akire felesleges volt.
2021. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez hasznos valasz volt szamomra. Es ilyenkor jobb nem keresni a masikot?
2021. máj. 9. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem hagyd most. Ennek ülepednie kell.
2021. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csak a házastársát hagyja hátra az ember ilyenkor, hanem az egész berendezett életét.
2021. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj csak olyan rossz, ha mondana, hogy mi van, es kell kis ido neki, de o kepes magaban tartani, en meg ugy felek, hogy elvalik es a vegen engem sem akar, mikozben velem tervezett. Es azt sem tudom, hogy maga alatt van e, azert tettem fel a kerdest, hogy masnak mi a tapasztalatja
2021. máj. 9. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Én akkor is hagynám egy ideig, ha keresne. Tudni kell egyedül lenni egy kapcsolat lezárása után, és tudni kell meggyászolni. Mindegy hova futott ki, hacsak nem egy elhúzódó válásról van szó, akkor is. Ők egyszer együtt terveztek, neki ez már a megszokott élet.

Sokan maradnak egy házasságban, mert gyávák újra kezdeni.

Ez nagy lépés. Hagyd, mert ha most együtt lesztek, te egy vigaszkapcsolat leszel, mert egyikből a másikba lép.

És igenis maga miatt lépje meg.

2021. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egszakadas, foldindulas egy valas.
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!