Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha kevés a megélhetésed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a megélhetésed a férjedhez képest van terved válás esetére?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel kb 170.000 forint a te fizetésed és a megélhetést a párod biztosítja válás esetén van terved a jövőre nézve,hogy esetleg mihez tudnál kezdeni és hogyan építenéd fel az életed? Ebből kellene tankolnod, enni, ruházkodás, számlát fizetni stb.

2021. jún. 12. 21:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

#19-es, ez tetszett!! :D

"Elárulom: válás után se fogtok szexelni. Kirándulni se. "


Annyira tipikus, hogy fel se merül a nőben, hogy esetleg ő is tegyen valamit a változásért azon kívül, hogy picsog meg elégedetlenkedik, közben bűntudatot is kelt a fáradt férjében.. Vegyél egy vibrátord b,,szki

2021. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
34%

Ne hallgass a sok megkeseredett emberre. Az nem élet, hogy egy éve sehol nem voltatok. A gyereknek is kellenek a közös családi

élmények és nektek is.

A férjed miért dolgozik 2-3 helyen? Az életnek van egy minősége is, és az nem a bankszámlán gyűlt pénz.

2021. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%
22. Hidd el mi szeretnénk a legjobban, hogy a kérdező azt mondja a férjének "Drágám, megelégszem kevesebb pénzzel, alacsonyabb életszínvonallal. Csak ne dolgozz ennyit, de töltsünk együtt több időt." . De a legtöbb feleség ilyet nem mondana. Mert a pénz is kell.
2021. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
71%
#23: nyilván a pénz is kell, de valami egyensúlyt kell teremteni. Még a hajtás is belefér, ha úgy adódik, de nem hosszú távon.
2021. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
80%

Az nem tudom, hogy miért kerüli el a figyelmet, hogy a férj állattartásból szerez pluszt. Nem tudjuk, hogy milyen állat. Pedig abból a szempontból nem mindegy, hogy mondjuk a tyúkok elvannak 2 napig, ha bőségesen van előttük ennivaló, víz, és biztonságos helyen vannak. Esetben egy kedves szomszéd napi egyszer átmegy egy hétig, és akkor lehet hosszabb nyaralásra menni.

Ugyanez mondjuk kecskével nem megy, mert a kedves szomszéd nem fog óramű pontossággal naponta kétszer átjárni megfejni.

Ez lehet az egyik ok, ha egy éve nem utaznak sehova.


A másik, hogy az elmúlt évben volt itt ám egy világjárvány! Függetlenül attól, hogy ki mit gondol róla, az tény, hogy az utazást, főleg a külföldi utakat, elég rendesen megnehezítette. Az se kizárt, hogy a férj esetleg krónikus beteg és fél a koronától.

Nekem még az is érdekes, hogy csupán az elmúlt évre írja, hogy nem utaztak. Előtte valószínűleg igen, azért is hiányolja. Olyan viszont minden házasságban lehet, hogy jön egy nehezebb időszak. Lásd fent... Ennyi elég a váláshoz?


Természetesen a kérdező maga dönt, hogy akar-e válni, és mondhatja azt, hogy ez neki elég indok. Ebben az esetben marad az az egyszerű megoldás, hogy keres egy másodállást, és egy olcsó albérletet a munkahelyéhez közel, hogy ne kelljen autó.

Vagy nyomorog.

2021. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Lehet elvagyok tévedve, de azért 35 évesen legyen már igényem a szexre. Már megbocsáss, nekem igenis legalább heti szinten szükségem van rá a normális, nyugodt élethez. Majd lehet 45 felett már nem lesz,kitudja. Próbáltam vele megbeszélni de ő nem látja a problémát. Neki eszébe sem jut mert most más dolgokkal van elfoglalva és tökéletesen jó neki szex nélkül,mert nincs most igénye rá. Fáradt, én megértem. De akkor engem ő miért nem ért meg..
2021. jún. 13. 15:36
 27/32 anonim ***** válasza:
93%

#26: Azért nem ért meg, mert valami komoly baj van a háttérben, de ebből te csak annyit veszel észre, hogy nincs szex. Egy egészséges férfi akkor is kívánja a szexet, ha téged nem kíván már annyira. Ha hozzád se ér, akkor ott már érzelmek sincsenek.

Magyarul: ebből akkor is válás lesz, ha nem akarod. Majd beadja ő.

2021. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
45%
B.s..m azt a hülye fejedet... Már komolyan,. nem szoktam agresszív lenni ,de ez már felidegel h milyen hülye vagy. A férjed a belét kidolgozza értetek, kvára fáradt, te meg nem tudod megujjazni magad, ahelyett hogy még ezért is őt hibáztatnád... Jobb is lenne ennek az embernek, ha egy ilyen idióta p.c.sa eltakarodna az életéből. Remélem nyomorogni fogsz egész életedben, mert nem bírtál várni még valameddig, h megbeszéljétek és megoldjátok ezt.
2021. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
28 Azért ez a reakció elég durva. Nem csak szex nincs, nincsenek már beszélgetések, intimitás....semmi. Mert ő fáradt. Így nincs értelme házasságban élni. Én első körben javasolnám, hogy adjatok túl az állatokon és éljetek fizetésből, vagy vállalj te egy időre másodállást, kérdező. Kevesebb pénz, de több együtt töltött, minőségi idő. Ha nem akarja, nincs értelme vele maradni, mert a pénz fontosabb, mint ti.
2021. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
40%

Én is leülnék vele beszélgetni. Hogy neki ez így megfelel? Mert neked nem. Vállaljon kevesebb munkát, mert akkor több ideje lenne rátok.

Vegyél szexi fehérneműt, és illegesd magad előtte. Ha ez sem használ, tarts szeretőt.

2021. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!