Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » FÉRFIAK! Elválnátok a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Elválnátok a feleségetektől hogyha 1- 1,5 évig nem lenne munkahelye?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ez aztán semmiképp sem válóok. Bár nem derült ki a kérdésből a kontextus, így nehéz mit mondani. Nem tudjuk, van-e (kicsi) gyerek. Nem tudjuk, mit csinál egész nap, milyen szakmája van, milyen munkája volt, milyet szeretne, hogy álltok anyagilag stb.

Nálunk a nejem mind a két gyerekkel otthon volt 3+ évig, sosem zavart. Később elment dolgozni, én bíztattam is rá, de sosem azért, mert annyira kellett volna a pénz, hanem mert egy értelmes ember sem szeret otthon ülni egész nap tétlenül, céltalanul. Dolgozzon, önmagáért, legyen emberek között, legyen "értelme" az életének, ne érezze magát feleslegesnek, haszontalannak, stb.

De ne dolgozzon csak azért mert "muszáj", ne vállaljon el olyan munkát, ami kikészíti, amit utál stb, mert az kihat majd otthon is, a párkapcsolatra is, és ő is boldogtalan lesz.

2021. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs, előtte 5 évig dolgozott, és otthon minden házimunkát megcsinálna, főzne, mosna, takarítana stb.
2021. júl. 7. 17:09
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
12-es. Kizárt, hogy ezt megcsinálhatná. Ezeket a házimunkákat munka után is meg lehet csinálni vagy lehet takarítónőt fogadni.
2021. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-esre, én azt mondom, ha nektek így megfelel, akkor azt csináltok, amit akartok.


Nekem az az érzésem, hogy te vagy a nő és nem szeretnél dolgozni menni, mert neked így jó, viszont a férjednek nem biztos, mert akkor már megbeszéltétek volna.


Szóval ha férjednek ez nem tetszik, akkor vagy visszamész dolgozni, esetleg keresel otthonról végezhető munkát, vagy tényleg előforudlhat, hogy a férjed megunja és ultimátumot ad.

2021. júl. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14# nem kéne olyat állítani ami nem igaz. 🤣🤣 Dolgozok, és a kérdés csak elméleti volt...
2021. júl. 8. 07:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem állítottam semmit, csak leírtam, hogy válaszod alapján mit gondolok.

És akkor is ezt gondolom és ezt érzem, ha kérdés elméleti. Mert én ezt tenném, ha ilyen helyzetbe kerülnék.

2021. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
El hát. Persze majd csak en dolgozzak MI?
2021. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!