Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy munkamániás férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkamániás férjjel együtt maradnátok, akinek fontosabb a pénz és a munka, mint a családja ?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk még csak házasok, 7 éve vagyunk együtt. Megcsalás egyik félnél sem volt sosem. Férjemről azt kell tudni, hogy rettenetesen önfejű és sosem vallja be ha hibázik, mindig mindenért mást hibáztat. Én ezt gyűlölöm benne, mert ha valami nem ugy van ahogy ő elgondolta, akkor velem kiabál, engem hibáztat, még akkor is ha én azt sem tudom miről van szó. És nekem ebből már nagyon elegem van, én már úgy érzem hogy ez miatt kezdem meggyűlölni őt, nem tudom hogy még szeretem e őt, sokszor azt kívánom, hogy haza se jöjjön, mert aztán csak felidegesít és meg sem tudjuk ezt beszélni normálisan mert abból is csak veszekedés van és elküld. Utobbi években nem működik a komumikacio köztünk, sosem volt egy dumagép, de semmit nem beszélünk meg, illetve nagyon kevés dolgot, és az a kevés dolog is csak a munkáról szól. Van egy saját cégje, ami nagyon jól megy, nagyon sokat keres, és a munka megszállotja. Ő az év 365 napjában dolgozik. Tavaly karacsonykor 1 egész napot volt otthon, de másnap már ment a műhelybe mert azt mondta hogy kár elfecsérelni a napot pihenésre, neki 1 nap elég volt. Utoljára nászúton voltunk kirándulni 3 éve, azóta semmi. Van egy 3 hónapos kisbabánk, azt hittem ha lesz baba, akkor legalább hétvégén velünk lesz, vagy legalább vasárnap délután, de nem. Egyetlen egy napot a szülés óta nem volt itthon. Ha hazajön tiszta véletlen korábban 1-2 órával, akkor azt hallgatom tőle, hogy ez alatt keresett volna XY összeget. Mindent pénzben mér. A kórházból is úgy hozott minket haza, hogy végigtelefonálta az utat, én vonszoltam magam es a picurt a babahordozóban, ő meg sietve ment és intézkedett, telefonált. Amikor jó pillanatában van, akkor olyan mint egy mézes madzag, mondta hogy neki mi vagyunk a picurral az egész világ, és nem tudja mi lenne vele, ha mi nem lennénk, hogy értünk dolgozik, hogy mindenünk meglegyen. Valóban nincsenek pénzügyi problémáink, mindenünk meg van, neki hála nem kell semminek néznünk az árát, de egy ami hiányzik az életübkből az ő maga. Sokszor mondom neki hogy élhetnénk szerényebben, kijönnénk kevesebből is, de ő csak hajtja magát. Félek, hogy 30 évesen szívrohamot vagy agyvérzést kap. Én abszolút nem vagyok költekező típus, tőle sosem kértem pénzt.

Szerintetek mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet ? Szerintetek elköltözzek a kicsinnyel, hogy rájöjjön végre, hogy így nem lehet ? Én így nem tudok tovább élni, történnie kell valaminek, de nem tudom mit tegyek, beszélni hiába beszélek neki, nem lehet vele komunikálni


2021. aug. 30. 21:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%
Én heti 75 órát dolgozók.Ki nem bírja az puding.Luxus élethez vagytok szokva az a bajotok.
2021. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Vicces itt már arról panaszkodnak a nők, ha túl sokat dolgozik, túl sok a pénz. A társkeresési problémál altopicban pedig állandóan ezt emlegetik, hogy nekik pénzes férfi kell, mert ki fogja őket eltartani, hogyha baba lesz, ők nem akarnak "éhezni" (értsd: nem lehet megvenni mindent a boltban, amit megkívánnak, nem lehet 2 autót fenntartani, nem lehet évente külföldön nyaralgatni, házba költözni, stb)
2021. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk erre ráment a házassagunk. Az ilyennek nem tudom minek a család. Soha többé nem kezdek munkamániással (léhűtővel sem), de mindennek megvan a maga helye és fontossága. Aki számára a karrier a top 3, az is rendben van, csak társnak és szülőnek nem alkalmas - SZERINTEM.

Eltartani el tudom magunkat, nekem nem ATM kell(ett volna, amúgy sem volt soha közös kassza, tehát ez irreleváns), hanem társ.

2021. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai munka előbb-utóbb kicsinálja. 10 év és nem fog tudni ennyit dolgozni:)
2021. aug. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Te az én férjemmel élsz?

Viccet félre téve, az én férjem ugyanezt csinálja. Csak nem tudom, hogyan, de pénz sem nagyon van. Én 22 évig bírtam, aztán elhagytam. Nem volt hétvége, nem volt közös program, nem foglalkozott a gyerekkel, nem voltak családi ünnepek. Leültünk többször is beszélni, ideig óráig változott a dolog, de aztán minden ugyanúgy ment tovább. Annyit mondott, hogy ő ilyen. Állandóan csörgött a telója, mindenki fontosabb volt, mint mi. És fel tudtam fogni, hogy ilyen egy saját vállalkozás, meg kell a pénz, de szerintem abban a havi 2 vasárnap délutánba, illetve délutáni 2-3 órába nem halt volna bele. De ő ugyanezt számolta, hogy ha akkor otthon van velünk, x forinttal kevesebb lesz.

2021. aug. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
En azt mondom fogd a kicsit es koltozz el, ha ettol nem nyilik fel a szeme akkor semmitol se fog.
2021. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt olvastam, hogy hamarabb kellene ultimátumot adni és becsomagolni a bőröndöt. Nem megvárni amíg rámegy a kapcsolat.


Az a gond az ilyen emberekkel, hogy munkamaniásak, a pénz az első szerelmük. Nem fogja soha felismerni ezt. Talán 1 hétvégét veletek töltené, de fejben úgyis máshol lenne. Nem hozzád való, te másra vágysz, és ő is másra vágyik.

2021. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Szültem neki gyereket, mert egy fiúgyerek volt az álma, nagyon sokat emlegette, azt hittem, hogy a baba haza fogja őt vonzani, hogy vele lehessen. De egyelőre azt mondja, hogy még nem lehet vele játszani sem (3 hónapos)és semmi nem változott. Félek, hogy a picur meg sem fogja őt ismerni, de lehet, majd akkor jön rá, hogy ez azért van, mert soha nincs itthon. De most meg azt számlálja hogy még szeretne 2 fiút, akiknek átadhatja majd a céget. Mondtam neki hogy én neki már többet nem szülök,mert egyedül vagyok a nevelésre. De csak leggyint rá.

26- os, akkor egy cipőben járunk. Bízok a csodában, hogy meg fog változni.

24-es, igen, a fizikai munka kicsinálja, így 30 évesen is sokszor megtört, de azt mondja, hogy most van erejében, most kell csinálni

2021. aug. 31. 09:02
 29/31 anonim ***** válasza:
28 Nem hinni kellett volna, hanem beszélgetni.Egyébként sok férfi csinálja ezt, mint a te férjed.Amikor már nagyobb a gyerek akkor foglalkoznak is vele.Tehát vannak nők akiknek elfogadható a helyzet.Én pl azért írtam, hogy keress akkor mást, viszont az sem lesz egyszerű, ha egyáltalán találnál.
2021. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató.

"A vegytiszta társfüggés


Ha ilyen lecsupaszítottan vizsgáljuk a társfüggést, hirtelen ráébredhetünk arra, hogy ez sokkal gyakoribb, mint sem gondolnánk. A kirívó példákat könnyű felismerni és könnyű tőlük elhatárolódni.


De vegyünk néhány mindennapi esetet.


-A férj már évek óta arra hivatkozva nem dolgozik, hogy nem talál eszéhez, tehetségéhez, képzettségéhez méltó munkát, felesége pedig túlmunkákat is vállalva gürizik, hogy eltartsa a családot.


-A nő tíz-tizenöt éve egy házasember szeretője, már lassan "kifutott" az időből, de még mindig arra vár, hogy férfi majd egyszer elválik, és akkor lesz neki is gyereke és családja.


-Feleség tíz-tizenöt éve asztrológustól kineziológuson át pszichoterapeutáig jár, hogy végre megértse, férje miért nem szereti őt. Egy nap aztán kiderül, hogy a férj vagy autista, vagy évek óta szeretője van.


-A feleség boldogtalan háztartásbeli, neveli a gyerekeket, ellátja a háztartást, miközben férje fontos emberként éjt-nappallá téve dolgozik, este későn jön haza, már régen külön alszanak, kapcsolatuk már régen formális."


[link]

2021. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!